Battlefield 2 Sorunu

omerfarrap1
21-11-2010, 17:13   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
109 mesaj

Arkadaşlar çok önemli ve bilinmeyen bir sorunum var.Ekran kartım hariç bütün özelliklerim tavsiye edilenden bile fazla.Ekran kartımda tavsiye edilen değerlerde ama hata ondan kaynaklanıyor.Markası SiS Mirage 3 Graphics.256 Mb. Ekran kartı sürücüm güncel, directx 9.0c tekrar yükledim ama sorun hala var.Ayrıca CanYouRunIt de herşey eksiksiz görünüyor.Oyuna rahatça girebiliyorum ve oyun full.Herşey hatasız görünüyor.Offline hesabı ile Single Player bölümünden bir harita seçip start mission a tıklıyorum, siyah bir ekran çıkıyor, 2 saniye sonra görüntü kalitesi 8 bit olmuş bir şekilde "Görüntü sürücüsü yanıt vermiyor. sisgrv görüntü sürücüsü normal çalışmasını durdurdu.Çalışmanızı kaydedin ve görüntü işlevselliğini tam olarak geri yüklemek için sistemi yeniden yükleyin.Makineyi bir sonraki yeniden yeniden yüklemenizde bu hata hakkındaki verileri Microsofta göndermenize olanak sağlayacak bir iletişim kutusu görüntülenir" hatası alıyorum.Sonra renkler bozulmuş bir şekilde oyun müziği duyuluyor ama siyah ekran var.Görev yöneticisinden oyunu kapatıyorum, görüntü kalistesi düzelmesi için bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor.İnternette hiç bulunmayan bir sorun bu.Çok aramam sonucu bir bilene rastladım, bir patch yayınlanmış bu sorun için, ama oda tam hatırlamıyor, 1. veya 2. rop birimiyle mi ne alakalıymış ama oda emin değil.Lütfen yardım edin, teşekkürler...

omerfarrap1
21-11-2010, 17:50   |  #2  
OP Yıllanmış Üye
109 mesaj

Hiç aklınıza bir şey gelmiyor mu? :( Bu konularda tecrübesi olanlar... En azından birisi şu patch e baksa, ben 2 tane 16 ve 14 mb lik patch buldum işe yaramadı, birde 1,9 GB lik var ama boşa indirmeyeyim diye indirmedim.

Unspoken88
21-11-2010, 17:59   |  #3  
Yıllanmış Üye
195 mesaj

Kardeşim sağlam olan patch o 1.9 gb lık olan patch tir.Bende oynadım o oyunu ve şiddetle kurmanı tavsiye ediyorum o patchi.İndir ve kur sorunların %90nı düzelir tahminimce.Geçmiş olsun.