battlefield vietnam'ı çalıştıramıyorum..

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Der Rote BaroN
26-03-2004, 22:52   |  #1  
Der Rote BaroN avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,531 mesaj

arkadaşlar, oyunu pc ye kurdum. crack dahil her şeyi yaptım. cd deki her şeyi dahi kurdum ama nafile. "Doğru CD'yi tak, OK de , sonra restart" karşılığı ingilizce bir uyarı veriyor ama tüm CD leri sırayla taktım, o da olmadı. inadına bu uyarıyı verdi. sonra ne yaptım bilmiyorum bu uyarı kalktı. kısayoldan açayım dedim, siyah bir ekran geldi, oyun açılacak gibi oldu ama başlamadı. bilgisayarı yeni aldım. sistem gayet iyi. read me yi okudum , benim pc, minimum konfigurasyonun epey üstünde. şimdi oyunda mı bir sorun var? ya da ne bileyim, gamespy'a internetten kayıt mı yapmak gerekiyor? benim pc de baglantı yok, single player konumunda oynayamaz mıyım? aklımda bir sürü soru var ama cevap yok. el yardım...

Swat_Man
01-04-2004, 18:43   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,488 mesaj

Sistem Özelliklerini Yazarsan belki Yardımcı Olurum.Kayıt Yaptırmana Gerek Yok.Singile Player da Oynayabilirsin.

Der Rote BaroN
02-04-2004, 21:51   |  #3  
Der Rote BaroN avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,531 mesaj

dostum teşekkür ederim yanıt verdiğin için. internet cafeci bir arkadaşa da götürdüm ve o da yapamadı. ben de gidip oyunu iade ettim. sorun ne bilmiyorum. bazıları XP professional edition'da sorun çıkardığını söyledi ama bilemiyorum. yine de teşekkürler.

Swat_Man
03-04-2004, 00:44   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,488 mesaj

bende xp kullanıyorum .Fx 5200 Ekran Kartı var çok rahat oynuyorum.Oyunda O Zaman Problem var.