baz vidyoları dvdye kopyalayamıyorum

HPQ-User
19-08-2008, 02:29   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

tolga sormuş:
benim sorum şöyle internetten bi vidyo indirdim boş bi dvdye yazıp kaydedip normal dvdye takıp televizyonda izlemek istiyorum ama bazı kopyamaları yapıyo bazılarını yapmıyo nerodan kopyalama işlemini yapıyorum mpge1 falan gerekiyo diyo bunu ayrıyettenmi yüklüyorum yoksa içinde bu yüklü olan bi yazılım programı varmıdır herşeyi yazan kopyalayan bi program yokmu ben her vidyoyu cdye kopyalayıp televizyonda izlemek istiyorum yardım ederseniz sevinirim şimdiden tşk kolay gelsin.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
microsft windows xp
professional
versiyon 2002
service pack 2

celeron R cpu 3.06ghz
3.06 ghz 512 mb ram

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

YasarS
19-08-2008, 02:36   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,238 mesaj

Öncelikle televizyonda seytermen için yazılacak videoyu doğru formata çevirmen gerek yada nerodan vidyo cd'si yarat bölümünden yazdıracaksın ve nero gerekli formata çevrilmesini sağlayıp yazacaktır.

inNteAcoME
19-08-2008, 02:42   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
677 mesaj

arkadaşım indirdiğin dosya televizyonda izlemeye uygun deilse dvdye çeksen bile izleyemessin. izleye bilmek için:
televizyon derken neyi kast ediyorsun dvd player mi? dvd playeri kast ediyorsan nero benzeri programlarda yapman gerekir. gerekli codeci indir ve yap. gikkat etmen gereken bir nokta daha var. yaptığın dvd filmi dvd-rw vera dvd+r ye çekme okuma bilir direk dvd-r ye çek ok

Metal_Milita
19-08-2008, 12:02   |  #4  
Metal_Milita avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,011 mesaj

bana sorarsan arkadaşım sen indirdiğin videoları convert et onları Xvid Avi gibi popüler formatlara dönüştür istediğin yerde izlersin Her türlü medyaya da yazabilirdin. öneri olarakta Total Video Converter programını tavsiye edebilirim