Bazı adminler forumun kalitesini düşürüyor.

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
PcMaKeR
07-10-2009, 15:11   |  #26  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

massas birinci sayfaya bak nerden çıkmış gör. Bana çevirmeyin olayı. Bak nerden çıkmış anla. Ben bunu anlatamıyorum. Konu farklı yazılan mesaj farklı. Konuya turp sıkma dedikleri bu olsa gerek. Hazırda bekliyor bazı insanlar sanırım "nerde bir eleştiri çıksada bizde birşeyler yazsak".

massas
07-10-2009, 15:13   |  #27  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
681 mesaj
Alıntı: PcMaKeR  
massas birinci sayfaya bak nerden çıkmış gör. Bana çevirmeyin olayı. Bak nerden çıkmış anla. Ben bunu anlatamıyorum. Konu farklı yazılan mesaj farklı. Konuya turp sıkma dedikleri bu olsa gerek. Hazırda bekliyor bazı insanlar sanırım "nerde bir eleştiri çıksada bizde birşeyler yazsak".
aynen katılıyorum. zaten benim açtığım bazı üyeler hakkındaki konu bunun üzerneydi bu üyelerde ordaki tanımlara uyan üyeler....

PcMaKeR
07-10-2009, 15:28   |  #28  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj

Serafin hala yorum yapıyorsun Massas belirtti demek istediğimi. Uzatmak mı oluyor bu şimdi. Anlatasıya kadar yazarım ben çünkü zor anlatılıyor. Ben CHIP i seviyorum birinin gelip eleştirmesi canımı sıkıyor. İnsanlar sevdiği şeyleri korur. massas bir olayı anlatmış.
başkaları gelip turp sıkmış başından beri onu anlatıyorum. Alıntı yapıyorsunuz ama alıntı yaptığınız yazıyı anlamıyorsunuz.

Şöyle bir hitap kullanmam lazım demekki;

massas bu mesajım sana: "vs vs...",
Serafin  bu mesajım sana: "vs vs..."

Böyle mi konuşalım illa ki. Konunun özünü anlamıyorlar benim üzerimden: "PcMaKeR şöle etti uzattı vs vs." Beni aracı kullanma o arkadaş okuyor yazılanları. ilkokuldaki ayşe, veli gibi: "ama öğretmenim ali yaptı biz bişi demedik" a getiriyorsunuz olayı. Ben sevmem bana yıkılmasını olayın. Ben konuyu okurum kim ne yazdıysa konuyla alakasına bakarım cevabı verir geçerim...

gokhan38
07-10-2009, 15:39   |  #29  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
1,097 mesaj

neyse arkadaşlar tartışmayı uzatmayalım ya bu ne boyle
hadi bi gülümseyin bakıyım : )))
pc maker ben şahsen senin gibi bi insanla bu forumda oldugum icin cok mutluyum bi ara konu olarak acmışlardı bu forumda en cok kimle tanışlmak istersiniz diye ben orda seni yazmıştım cünkü gercekten de cok bilgili bi insansın bence .

CapanQGLU
07-10-2009, 15:41   |  #30  
CapanQGLU avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,511 mesaj

Bence bundan sonra konusu kapatılan birisi, tekrardan konu açıp neden benim konum kapatıldı diye sorarsa o kişiye sınırsız uzaklaştırma verilsin. Bu ne böyle hergün kargaşa.
Açık söylüyorum bu tarz konular yüzünden soğudum forumdan.

Son Düzenleme: CapanQGLU ~ 07 Ekim 2009 15:42
massas
07-10-2009, 15:45   |  #31  
OP Yıllanmış Üye
681 mesaj
Alıntı: CapanQGLU  
Bence bundan sonra konusu kapatılan birisi, tekrardan konu açıp neden benim konum kapatıldı diye sorarsa o kişiye sınırsız uzaklaştırma verilsin. Bu ne böyle hergün kargaşa.
Açık söylüyorum bu tarz konular yüzünden soğudum forumdan.
bak capanoğlu sana ses çıkarmıyorum diye abuk subuk şeyler yazma bazı yerlere gayet iyi cevaplar yazıyosun bazı yerlerdeki cevapların adamı deli ediyor. Sana sınırsız uzaklaştırma versinler de gör bakıyım. Daha öncede admin nasıl olunur diye konu açmıştım. Allahtan tanımadığı insanlara moderatörlük ve adminlik vermiyorlar bunu şimdi anlıyorum.yoksa çoktan sen bize sınırsız uzaklaştıma vermiştin.

PcMaKeR
07-10-2009, 15:49   |  #32  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj

gökhan sağol.
CapanQglu tmm yok bişi.
massas :O

massas
07-10-2009, 15:53   |  #33  
OP Yıllanmış Üye
681 mesaj

diyeceğim bir şey yok ama tartışma yaratanların konuyu  baştan itibaren incelemesi gerekiyor. neyin ne lduğu o zaman ortaya çıkıyor.

CapanQGLU
07-10-2009, 15:55   |  #34  
CapanQGLU avatarı
Yıllanmış Üye
2,511 mesaj
Alıntı: Serafin  
Bu dediğin olmaz işte zaten hiç bir forumda da konum neden kapatıldı diye soran biri uzaklaştırlmaz.
O zaman bundan sonra böyle başlıklar yerine ö.m yöntemiyle öğrenin.
Alıntı: massas  
bak capanoğlu sana ses çıkarmıyorum diye abuk subuk şeyler yazma bazı yerlere gayet iyi cevaplar yazıyosun bazı yerlerdeki cevapların adamı deli ediyor. 1-Sana sınırsız uzaklaştırma versinler de gör bakıyım. 2-Daha öncede admin nasıl olunur diye konu açmıştım. Allahtan tanımadığı insanlara moderatörlük ve adminlik vermiyorlar bunu şimdi anlıyorum.3-yoksa çoktan sen bize sınırsız uzaklaştıma vermiştin.
1-Ben senin gibi gereksiz konularla uğraşmıyorum. Benimde konum kapatıldı hiç senin gibi davranmadım.
2-Evet açtım Adminlik, Moderatörlük alımları var mı? diye merak ettim ve forumda yeni olduğumdan forum hakkında biraz bilgi sahibi oldum. Amaç buydu senin gibi açtığım konuyu baltalatmadım.
3-"Yoksa çoktan ben sana sınırsız uzaklaştırma vermiştim." Herkese değil.

OSMAN BAĞÇEVAN
07-10-2009, 15:59   |  #35  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj

ö.m üzerinden cevap gelmezse ???

massas
07-10-2009, 16:00   |  #36  
OP Yıllanmış Üye
681 mesaj
Alıntı: CapanQGLU  
O zaman bundan sonra böyle başlıklar yerine ö.m yöntemiyle öğrenin.

1-Ben senin gibi gereksiz konularla uğraşmıyorum. Benimde konum kapatıldı hiç senin gibi davranmadım.
2-Evet açtım Adminlik, Moderatörlük alımları var mı? diye merak ettim ve forumda yeni olduğumdan forum hakkında biraz bilgi sahibi oldum. Amaç buydu senin gibi açtığım konuyu baltalatmadım.
3-"Yoksa çoktan ben sana sınırsız uzaklaştırma vermiştim." Herkese değil.

bana açık açık söylermisin derdin ne senin .
1) bunun gereksiz bir konu olduğunu düşünen varsa mesaj atsın
2) Açtığım konuyu baltalamak gibi bir niyetim yok o  konu ve bölüm hakkındaki gerçeği söyledim
3) o uzaklaştırmayı bu gün bana verirsin yarın herkese .....

CapanQGLU
07-10-2009, 16:03   |  #37  
CapanQGLU avatarı
Yıllanmış Üye
2,511 mesaj

Tamam ben yeterince mesaj attığımı düşünüyorum.
Herkese iyi forumlar.

Serkan Karadaş
07-10-2009, 16:09   |  #38  
Serkan Karadaş avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 15
909 mesaj

Forum yetkilileri ve CHIP dergisi veya CHIP Online çalışanları aşağıdakilere yanıt vermeyebilir:

• Doğrudan yetkililere ya da CHIP Online çalışanlarına yönelik açılmış konular:Eğer bunların hepsine yanıt verirsek, bu şekilde ilgimizi çekmeyeçalışan yüzlerce mesaj atılacaktır. Başlığında isim bulunan konularakesinlikle yanıt verilmeyecektir.
  • Açılmış bir konu hakkında yardım isteyen özel mesajlar: Konularınhepsini okuyup elimizden gelen en iyi şekilde yanıt vermeyeçalışıyoruz. Bizden belli bir konuya bakmamızı ya da yanıt vermemiziisteyen mesajlarınız yüzünden, normalde yanıtlamayacağımız bir konuyayanıt vermemiz olası değildir.
  • CHIP dergisi veya CHIP Online ile ilgili söylentiler.Hakkımızdaki asılsız iddiaları ve söylentilerin hepsini aydınlığakavuşturmayı istesek de, bu türden gönderilere yanıt verdiğimiztakdirde bunun bizden yanıt almak için yem olarak kullanılması ihtimalivar. Bu konudaki suskunluğumuz iddiaların kabulü değil, böylebaşlıklara tenezzül etmediğimizin göstergesidir.
"yanıt vermeyebilir"  bu ihtimal üzerine yetkim dahilinde açıklayıcı ve yardımcı olmaya çalıştım. Ancak ilgisiz başlıklar altında bu tür konular açmak kanaatimce trollüktür. Benzer konuların açılmaya devam etmesi halinde hakkınızda yapılacak işlemlerden sizler sorumlusunuz.

massas
07-10-2009, 16:13   |  #39  
OP Yıllanmış Üye
681 mesaj
Alıntı: Serkan Karadaş  
Forum yetkilileri ve CHIP dergisi veya CHIP Online çalışanları aşağıdakilere yanıt vermeyebilir:
  • Doğrudan yetkililere ya da CHIP Online çalışanlarına yönelik açılmış konular:Eğer bunların hepsine yanıt verirsek, bu şekilde ilgimizi çekmeyeçalışan yüzlerce mesaj atılacaktır. Başlığında isim bulunan konularakesinlikle yanıt verilmeyecektir.
  • Açılmış bir konu hakkında yardım isteyen özel mesajlar: Konularınhepsini okuyup elimizden gelen en iyi şekilde yanıt vermeyeçalışıyoruz. Bizden belli bir konuya bakmamızı ya da yanıt vermemiziisteyen mesajlarınız yüzünden, normalde yanıtlamayacağımız bir konuyayanıt vermemiz olası değildir.
  • CHIP dergisi veya CHIP Online ile ilgili söylentiler.Hakkımızdaki asılsız iddiaları ve söylentilerin hepsini aydınlığakavuşturmayı istesek de, bu türden gönderilere yanıt verdiğimiztakdirde bunun bizden yanıt almak için yem olarak kullanılması ihtimalivar. Bu konudaki suskunluğumuz iddiaların kabulü değil, böylebaşlıklara tenezzül etmediğimizin göstergesidir.
"yanıt vermeyebilir"  bu ihtimal üzerine yetkim dahilinde açıklayıcı ve yardımcı olmaya çalıştım. Ancak ilgisiz başlıklar altında bu tür konular açmak kanaatimce trollüktür. Benzer konuların açılmaya devam etmesi halinde hakkınızda yapılacak işlemlerden sizler sorumlusunuz.
madem öyle bana bu konuyla alakalı özel mesaj atın neden kapatıldığına ve şu an orda duran illegal konuların neden  kapatılmadığıma dahil. Sonuna kadar hakkımı arıyacağım zaten başındada söylemiştim konunun. Banlanmak bile olsa......