Bedava Oyun Kazanmak

skyreaper
15-08-2013, 14:37   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Beyler ben uzun süredir steam üzerinden alışveriş yapıyorum fakat bildiğiniz gibi indirim zamanları dışında oyunlar çok pahalı oluyor ve kimi zaman paramız yetmiyor geçen günlerde bir site buldum bu site üzerinden çeşitli yöntemlerle site içi coins kazanabiliyorsunuz bu coin lerle de çeşitli oyunlar bazı oyunların içindeki eşyalar ve benzeri bir çok şeyi satın alabiliyorsunuz. Kullanımı oldukça kolay öncelikle En allta vermiş olduğum linkten kayıt oluyorsunuz daha sonra get coins sekmesi var orda ona basarak coin kazanmaya başlayabiliyorsunuz. Bunun için çeşitli yöntemleri site kendisi bizlere sunuyor. Örneğin bazı online oyunlarda belli seviyeye ulaşmanızı istiyor, anket doldurmanızı, eğer internetten alışveriş yapıyorsanız bu sitedeki bağlantılarla alışveriş yaptığınız siteye geçerseniz o yöntemle de kazanabilirsiniz çok kısa bir süre içerisinde çok ciddi coin kazanılabiliyor ben yaklaşık 1 saatte 545 coin kazandım ki 995 coin e saint row 3 sanit row 2 risen 2 ve sacred 2 gibi piyasa değeri 71$ olan oyunları alabiliyorsunuz. Sitenin çalıştığını kardeşimin hesabı üzerinden gördüm ve kesinlikle garanti verebilirim. 1.5 günde arada bir girerek 2.000 coin kazandı ve 4-5 farklı oyunu bu site üzerinden aldı. Birazda coin leri kazandıktan sonra nasıl alışveriş yapılacağından bahsediyim ana sayfada tremor Rewards diye bir seçenek var oraya bastığınız zaman sitenin sahip olduğu tüm ürünlere ulaşabiliyorsunuz ORadan istediğinizi daha önceden kazandığınız coinlerle alabilirsiniz.

Link bu (kendi referansımı veriyorum bu sayede siz bir şey kaybetmeden bana da biraz coins gelebilir emin değilim ama galiba referansdan girerseniz benim kazandığımın %5 i de size geliyor): http://www.tremorgames.com/?ref=123843

Son Düzenleme: skyreaper ~ 15 Ağustos 2013 14:38
CarL CoX
16-08-2013, 14:30   |  #2  
CarL CoX avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
614 mesaj

kardeş o değilde ben sana turkcell 15 tl versen sn bnm steam hesabıma 14 tl yüklesen olurmu