Bellek Writen olunamadı

selsoft
14-11-2006, 14:41   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
32 mesaj

Elimde bir tane acer aspire 5600 notebook var ve visual c++ 6.0 ve dev c++ derleyicilerini kullanıyorum. Ama çoğu zaman sorun yaşatıyorlar. Compile ediyorum etmesine ama compile etmeye devam ediyor :)). Yani compiling yazıyor ve öyle kilitlenip kalıyor, bazende linking yaparken aynı sorunu yaşatıyor. Bu sorun visual c de var, dev c++ ise zaten hepten çalışmıyor :). Bunun için bir çözüm verebilirmisiniz ?

Elimdeki notebook 1 gb (512+512) ram a sahip, 512 mb ekran kartı var (256 sı paylaşımlı). Dikkatimi çeken bişey oldu. ctrl + alt + del deyip bilgisayarın performansına baktım. Bilgisayar 600 ve 650 mb den sonra tosluyor :)). Hiç bir uygulama çalıştıramıyor. Bellek writen olunamadı hatası veriyor.Sizce belleklerden birinde sorun mu var ? Teknik servisi arayıp sordum. Ama adam o kadar hızlı konuşuyordu ki bişey anlamadım :)). En son bios ayarlarına gir demişti işlemci ve ram ayarlarına bişeyler yap dedi. Ama bios ta biraz beni korkutan bir mevzu :) pek anlamıyorum. Chip formunun değerli üyeleri yardım edebilirmisiniz lütfeen :)
Hepinize iyi çalışmalar.

viking20
15-11-2006, 09:29   |  #2  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

'bellek written olamadı' hatası:

---
Bellek written olamadı hatası:

Son Düzenleme: viking20 ~ 15 Kasım 2006 10:02