ben e-ticaret sitemi nasıl tanıtacağım

selmayldz
26-03-2013, 22:24   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

SİTEM BU...Bir e-ticaret sitesi aldım incir.com'dan...Fakat nasıl tanıtacağımı pek bilemiyorum.Başlayalı üç hafta oldu sanırım fakat hiç satış yapamadım.Ne önerirsiniz??

murat5038
26-03-2013, 22:52   |  #2  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj

:) şuanda Tanıtım yapmış oldunuz zaten Gerçek tanıtım yapmak için TV ye reklam vs yapman lazım veya sitede nasıl yapılcağı yazıyordur.Bilinen yerlere adresini verip teşvik etmen ve ürünlerin tabiki diğer marketlerden aynı veya daha ucuz olması daha çok müşteri  almanızı kolaylaştıracakdır.Ancak bunlar hep zor işdir ama kendinizde bu azmi bulabiliyorsanız devam edin ayrıca ilk ay ücretsizmiş ve sonraki aylar 100tl ödenmediğinde 10/25 arası fiyatlarla ödeniyormuş.Yani pek tanıtım yapamıyorsanız boşa para vermeye gerek yok bu sitelere.Hayatında başarılar dilerim yeni sitende de:)

mertcn87
13-07-2016, 15:15   |  #3  
Yeni Üye
26 mesaj

bence rgs yazılım a bir bakmalısın mobil uyumlu tasarımları ve sınırsız desteğinden ötürü öneririm.
Bir de birçok e-ticaret firması yıl içerisinde bant genişliği yok gibi bahanelerle ek ücret talep ediyorlar. Ama bu firma da limitleri aşsan bile ücret talebinde bulunmuyorlar. Bu arada destek hizmetleri de ücretsiz. Aşağıya link'i bırakıyorum bir bak istersen. İyi forumlar.
www.rgsyazilim.com

Son Düzenleme: mertcn87 ~ 13 Temmuz 2016 15:15
Melissa Korkmaz
08-09-2016, 19:42   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

Tanıtımdan önce iyi bir SEO çalışması yapmanı öneririm ben :) Her 10 kişiden 8-9 u Google'ı kullanıyor olarak varsayarsak senin önce SEO yapman lazım. Bir reklam ajansından yada bilgili birinden yardım al yada kendin yapabilirsen vaktin varsa  http://stratejikforum.com/  adresindeki SEO ile ilgili içeriklere bakarak kendin de yapabilirsin. Şimdiden kolay gelsin.