Benjamin Button'ın Tuhaf hikayesi

_Neo_
04-07-2009, 00:23   |  #1  
_Neo_ avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
806 mesaj

Film, seksenli yaşlarında doğup, geriye doğru yaşlanan bir adamın hayatını konu alıyor. Benjamin Button hepimiz gibi zamanı durduramayan bir adamdır.  Birinci Dünya Savaşı’nın sonunda, 1918’de, New Orleans’tan başlayıp 21. yüzyıla uzanan serüveniyle, onun hikayesi herhangi birininkinden daha sıradışı bir hayatı içerir.

Kaynak:sinemalar

Fragman:

The Curious Case of Benjamin Button trailer #1 HDThe Curious Case of Benjamin Button trailer #1 HD
Coming to theaters December 25, 2008

Film uzun olmasına rağmen izlenebilecek bir film, bu filmin konusu bu bölümde olmalıydı ben açtım:)

Siz hep gençleşmek ister miydiniz ?

man on the moon
04-07-2009, 00:34   |  #2  
man on the moon avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,151 mesaj

keyifle izleyeceğiniz bir film. david fincher'ın olduğundan hiç düşünmeden izledim. tuhaf bir hikayesi var ama anlatımı gerçekten çok güzel. mekanlarda gayet hoş.

uGuR.uK
04-07-2009, 01:02   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

film herseyiyle güzel; konusu, oyuncuları, ilerleyişi... tek eksi yanı çok uzun olması, biraz daha kısa olsaymış o akıcılıkla çok daha hoş olurmuş ama buda iyi tabi, çok göze batırmıyor en nihayetinde... slumdog'la aynı sene olmasaydı cok daha fazla oscar alırdı...

ParanoiD
04-07-2009, 01:51   |  #4  
ParanoiD avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,900 mesaj

Belalı film im.Sinemalarda kaçırdım.Dvd sini arkadaşıma kaptırdım ve alamadım.Henüz izleyebilmiş degilim.Buda daha çok merak uyandırıyor bende.