Benle Left 4 Dead 2 Oynıcak Adam Lazım Mikrofonlu

berkayjan
27-08-2013, 01:03   |  #1  
berkayjan avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 1
88 mesaj

Arkadaşlar Bana Left 4 Dead 2 Oynayacak Adam Lazım . Mikrofonlu Oyunun Yüklü Olmasına Gerek Yok . Oynamak İsteyenlerde Ekleyebilir . Oyunun Torrent Linkini Verebilirim. Bebeler Gelmesin :) 

Skype Adı : comolokko_

Bekliyorum Gececi Tayfalar :)

Batuhan Karsan 26
27-08-2013, 13:10   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 62
2,471 mesaj

Oyun 10 gün boyunca 10 lirada durdu.Sen hala korsan diyorsun.

AraS123
05-02-2016, 22:35   |  #3  
AraS123 avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

Torrnetten multiplayer oynayamassın boşuna uğraşma oyuna o kadar indirim yaptılar steam da alsaydın keşke :P

deliçeri
27-02-2016, 00:43   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
19 mesaj

eRevollution
Merhaba arkadaşım oyunu duymuşta olabilirsin duymamışta kısaca açıklıyorum . Normal yine her ülkeler var Türkiye , Kıbrıs , İtalya , Filipinler bile . Bunlarda vatandaş oluyorsunuz savaşıyorsunuz , kendinize gazete açıyorsunuz , milletvekili ve hatta devletin başına bile geçiyorsunuz oy sistemi mevcut . Türkiye'nin kimi toprakları şuan işgal altında Sırbıstan düşmanımız Bulgaristanda düşmanlarımızdan açıkcası eğlenceli pek çokta zaman ayırmanıza gerek yok oyunda keşfedilecek çok şey var .
Referans linkim budur : http://www.erevollution.com/tr/register/7865
(Referans linkinden üye olurken linki tarayıcı kopyalayıp yapıştırın ardından ekrandaki sign up'a tıklayın üyelik adınızı mailinizi şifrenizi yazın onaylayın ardından mailden üyeliğiniz onayladığınızda hesabınız anında açıklacaktır . )
Oyun yeni açılmış bir oyun fakat refarans linkimden üye olursanız ekmek , para , tank yardımında bulunurum. Oyunla ilgili sorunuz olursa konu altında sorun yardımcı olurum arkadaşlar .
ÜLKESİNİ SEVEN HERKES GELİP BİZE DESTEK OLMALI..!