Beta sürümlerde dahil hangi tarayıcı en iyi?

Kutay_ALBAYRAK
04-08-2010, 21:37   |  #26  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

Teşekkürler unbelievable_n_plus... Bilgisayarım şu an için beni idare ediyor,laptop zaten,masaüstü gibi performans zaten olmuyor takdir edersiniz.Tarayıcılar hakkında anket açmamın sebebi kimler ne düşünüyor merak etmemdi.Birinci ağızdan yani kullanıcıdan gelen görüşleri merak ettim.İlginiz için teşekkür ederim.Sağlıcakla kalın....

Kutay_ALBAYRAK
04-08-2010, 21:41   |  #27  
OP Taze Üye
17 mesaj

Arkadaşlar bir üstteki mesajda da belirttiğim gibi sadece kullanıcıların birinci ağızdan olan görüşlerini merak ettiğim için böyle bir anket açmak istedim ve anketin başında da dikkat eden arkadaşlarım için itinayla belirttim;
Lütfen şahsi görüşler sebebiyle tarayıcılar konusunda bütün forumlarda olan şekliyle tartışma pozisyonuna girmeyelim!Katılımınız için gerçekten minnettarım fakat bu konuda chip ailesine yakışır bir anket çıkarmaya özen gösterelim.Biliyorsunuz ki herkes istediğini kullanmakta özgür ve kimse kimsenin bilgisayarı konusunda söz sahibi değildir.Hepinize teşekkür ederim.

Kapalı Hesap (153334)
05-08-2010, 09:53   |  #28  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 186
6,419 mesaj
Alıntı: Mustafa Akın  
Senin dediğin saçma sapan bir şey için ben diğer siteleri mi gezeyim?
Olur beyfendi, siz görüşlerinizin arkasında böyle durduğunuz sürece, görüşleriniz atmaktan öteye değerlendirilemeyecektir, laubali dilinizle de sizi ciddiye almak mümkün değil.
Sen kimsin beni değerlendirmeye alıcan.
Piskolojik sorunların varsa yardımcı olabilirim.
Kullandığım tavır ve üslüp beni bağlar.
Çoluk çucukla mahatab değilim seni akıllı biri sanıp muhatap oldum.
Cahillik ayıp değildir okumamak ayıptır oku gez öğren.
İngilizcen yoksa sorun değil google translate işini görür.
Son olarak konuştuğun ve tavır yaptığın insanlara dikkat et sonra başın ağrımasın.

Mustafa Akın
06-08-2010, 02:06   |  #29  
Mustafa Akın avatarı
Yıllanmış Üye
3,236 mesaj
Alıntı: DETROID_35  
Sen kimsin beni değerlendirmeye alıcan.
Piskolojik sorunların varsa yardımcı olabilirim.
Kullandığım tavır ve üslüp beni bağlar.
Çoluk çucukla mahatab değilim seni akıllı biri sanıp muhatap oldum.
Cahillik ayıp değildir okumamak ayıptır oku gez öğren.
İngilizcen yoksa sorun değil google translate işini görür.
Son olarak konuştuğun ve tavır yaptığın insanlara dikkat et sonra başın ağrımasın.

Sizi değerlendirmeye alan yok, hakaret eden yok.
Kahvede birbirimize laf atmıyoruz burada, dediğiniz şeye kanıt istedim, Mozilla'nın nesi IE yi bozuyormuş, kasıyormuş, yavaşlatıyormuş diye, siz Google'da arayın dediniz. Belli ki kendiniz de bilmiyorsunuz, bir link dahi veremiyorsunuz. Merak etmeyin benim ingilizcem -eğer bir makale varsa okuyabileceğim- yeter. İngilizcemi anlamak için imzamdaki adrese gidebilirsiniz.
İyi günler.