Bidroop( İnternetten para kazanma)

Selal
11-07-2013, 14:47   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8 mesaj

Merhabalar benimde yeni tanıtşığım bir sistem. Henüz beta sürümünde ve acele etmelisiniz.

Sitemizin ismi bidroop.com bu site ile para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir kod ile üye olup üyeler davet etmek. Kendi ağınızı kurarak para kazanıyorsunuz. Bu ağdan kastım ise şu sizin davet ettikleriniz. onların davet ettikleri ve böyle gider. Sitesindeki videoyu izlerseniz daha iyi anlarsınız. Ağınız ne kadar kalabalık olursa o kadar fazla kazanıyorsunuz.

Siteye direk üyelik yok. Sadece kod ile üye olabiliyorsunuz. Bu kodlar ise mesela benim bir üye davet etmem için bana kod veriliyor. Bu Kodları ben birine verdikçe o kişi kayıt oluyor. Bir kodu bir kişi kullanabilir. Sorunuz olursa buyrun sorun. 

Kod isteyen olursa yazsın. Ben sizlere kodu mesaj atarım. Aktif olursanız daha iyi olur. Desteklerinizi bekliyorum.

http://bidroop.com  

Kodları sizlere veriyorum arkadaşlar. Buyrun  Akftif olmanız gerekmektedir ne kadar aktif alt üye o kadar iyi

Kodlar sürekli güncelleniyor arkadaşlar. benim referansımla üye olanların kodunuda koyuyorum.

YkPbaTpI

faks9MTc

9K9StjWz

VHMPe6eY

8CilBTJW

Lütfen kullandığınız kodları kullandım diye yazın.

Son Düzenleme: Selal ~ 15 Temmuz 2013 15:35
Selal
14-07-2013, 14:50   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8 mesaj

Yeni kodlar eklenmiştir arkadaşlar buyrun.