Bilgisayar açılırken dıt sesleri geliyor açılmıyor

barancayci
28-08-2010, 21:50   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
105 mesaj

arkadaşlar lütfen yardım ben battlefield bad company 2 yi orjinal almıştım multplayer oynuyodum o sırada ateş ederken birden silah sesi tutukluk yaptı ve ben bilgisyarın kontrolünü kaybettim fare klavyeye bastım hareket ettirmeye çalıştım etki etmedi hala takılma sürdü bilgisyarı kasadaki güç düğmesinden kapatmak zorunda kaldım ve açmaya çalıştığımda pc dıt dıt dıt sesleri çıkardı ve  hiç açılmadıekran siyah kaldı sonra biraz sonra bi daha denedim açıldı ben de bu sefer müzik dinledim ve kapaatım pcyi sabah açmaya çalıştığımda yine dııt dıt dıt seslerii geldi ne yapıysam kar etmedi (oyuna pcnin sistem özelllikleri yetiyor)
sonunda bilgisyarcıya götürdüm o da sorunun anakart olduğunu ve istanbuldaki gigabyte servisine  gitmesi gerektiğni söyledi burda olmazmış(ben fethiyedeyim)ne zaman gelir dedik 30 iş günü dedi delirmek üzereydim nolur yardım bunu bu kadar uzatmadan başka halletme yönttemi var mı yenisini almak hariç çünkü garanti kapsamındaydı nolur yardım

emrecil81
28-08-2010, 21:58   |  #2  
Yeni Üye
25 mesaj

bune benzer birşey geçen gün benimde başıma geldi  mavi  ekran felan geldi  kapandı bilgisayar sonrada öttü.  bende ilkten anakarttan sandım ama   ekran kartını söktüm sorun düzeldi.. powe supllynin ömrü doldu sanırım halbukü daha 2 aylık ama sistemi kaldırmıyor işte..  seninde sorun power den kaynaklanıyor olmasın ?

barancayci
28-08-2010, 22:13   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
105 mesaj

olabilir benimki 300 watttı

barancayci
28-08-2010, 22:59   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
105 mesaj

koskoca forumda sadece1 yanıt mı var