bilgisayar toptancısı lazım.

peyer9
21-11-2010, 16:29   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

umarım yalnız yere konu açmamışımdır.

ben yeni bilgisayarcı dükkanı açıyorum güvenilir online sitesi olan kapsamlı elinde her malzeme bulunan bir toptancı lazım bu konuda sizlerin yardımını beliyorum.

şimdiden teşekürler

bymarks
21-11-2010, 18:16   |  #2  
bymarks avatarı
Yıllanmış Üye
655 mesaj

arena ya bak en güceniliri o da web sitesi yok galiba hemen hemen herkez ordan alıyor

black_flood
21-11-2010, 22:07   |  #3  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

o dediğin baya tırmalatır adamı nedenine gelince gelen geçen senden teminat veya başka bir istekte bulunacak koç firmasının bile özel seri ürettiği pc serisi var piyada bulunmuyor fakat büyük şirketlere ve kendi yapısında kullanıyor o bile enaz 75mt kare dükkan teknik servis için ayrı bölme falan filan. yazılım satacaksan birçok firma yine teminat vs isteyecektir.

amd ailesi ürün satmak için tek rakipsiz firma boğaziçi bilgisayar firmasıdır ama oranın şartnamesi biraz gıcıktır sitesinde formu mevcut incele derim her türlü amd serisi ürünü temin etme imkanı suanr.

intel ürünler için bir zamanlar hızlı sistem vardı şimdi ise arena bu konuda gerçekten iyi firma.

asus ürünleri satışı yapacaksan çizgi elektronik ile görüşerekten işini görme imkanın var hem servis hemde distirbütörlük yapıyorlar.

marka pc olayındada koç holding ürünlerinde olduğu gibi baya ıvır zıvır uğraştırıyorlar başın kağıt evraktan kalkmıyor.

lg ürünleri biraz cins nerden giriyor nerden çıkıyor meçhul onun bayiliği yok şuan için. samsung ürünleri için alman mümkün bayilik ve servis şartları var yine yani bilgisayarcılık yapacağım diyorsan herşeyi bulman imkansız holding gibi bişey olman lazımki a' dan z'ye tümöürünler için bayilik servis alıp kimseye bağımlı kalmayasın.

boğaz içi ve arena işinin büyük kısmını görecektir.

sedmayer
22-11-2010, 11:36   |  #4  
Yıllanmış Üye
953 mesaj

en güvenilir toptancı KONT BİLİŞİM dir

tRoq
16-04-2012, 14:37   |  #5  
Taze Üye
4 mesaj

www.toptanbilgisayar.net  klavye mouse kulaklık vs gibi ürünleri ucuz bulabilirsin.