Bilgisayara Ban

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
MorDor
24-10-2004, 00:19   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Beyler gecen gun bır okey sıtesındeydım bır ban yedım ıp ye deıl ama bılgısayara format cektım gene acılmadı harddisk in seri numarasına atmıstır dıyorlar ne yapmalıyım bılen varsa e-mail atsın kendınıze ıyı bakın

DarK-CasTLe
31-10-2004, 00:28   |  #2  
Yeni Üye
37 mesaj

OYUN SITESINDEKI ADMINLERE DURUMU ANLAT. BELKI ACARLAR BANINI  BASKA TURLU OLAMAZ SEN FORMAT ATSANDA IP NUMARAN DEGISMEZ AMA BIR SITEYE GIREMEME YUZUNDEN  FORMAT ATMAMALIYDIN

Thunderbold
31-10-2004, 03:05   |  #3  
Üye
90 mesaj
alıntı:
Gönderen : DarK-CasTLe

BASKA TURLU OLAMAZ SEN FORMAT ATSANDA IP NUMARAN DEGISMEZ AMA BIR SITEYE GIREMEME YUZUNDEN  FORMAT ATMAMALIYDIN

Yanlış..IP numaranız nete her girdiğinizde değişir..Ancak arkadaş sabit IP kullanmıyorsa tabii ki..Ki onuda kaç kişi kullanır bu devirde ??? Bence MAC ID yi almışlardır..Malum parmak izi gibidir ve "DEĞİŞTİRİLEMEZ" denmiştir hep..Ama o da değiştiriliyor elbette..

Banned
05-11-2004, 14:52   |  #4  
Banlandı
366 mesaj

Bence farklı şeyler var ama bu ihtimalde ufakta olsa var.Bir de sen ne yaptında seninle uğraştılar anlamadım.
Bilgisayarın da senin bilmediğin başka bir şey olabilir mi?

alıntı:
Gönderen : Thunderbold

alıntı:
Gönderen : DarK-CasTLe

BASKA TURLU OLAMAZ SEN FORMAT ATSANDA IP NUMARAN DEGISMEZ AMA BIR SITEYE GIREMEME YUZUNDEN  FORMAT ATMAMALIYDIN

Yanlış..IP numaranız nete her girdiğinizde değişir..Ancak arkadaş sabit IP kullanmıyorsa tabii ki..Ki onuda kaç kişi kullanır bu devirde ??? Bence MAC ID yi almışlardır..Malum parmak izi gibidir ve "DEĞİŞTİRİLEMEZ" denmiştir hep..Ama o da değiştiriliyor elbette..

Banned
05-11-2004, 16:13   |  #5  
Banlandı
123 mesaj

Akıllı senin üyeliğine banlamışlar...

AYKIRI
14-11-2004, 18:50   |  #6  
Yeni Üye
26 mesaj

1.adim=>yeni uyelik al..
2.adim=>mac id 'ni degistir..(eger bilmiyorsan aciklamasini yaparim..)