bilgisayardaki veri kaybı çok

HPQ-User
23-02-2008, 10:07   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

lordhackerr sormuş:
öncelikle böyle bir yardımda bulunuduğunuz için çok teşekkür edrim ben bilgisayarıma format atıcaktım ağdaki arkadaşımın bilgisayarına belgelerimin tümünü geçirmiştim . Bilgisayarıma format attım. Bilgisayarım tablet pc olduğu için ilk yüklemde dili ingilizce oluyor bunu türkçe yapmak için bir ek program kurulması gerekiyor ben onu kurmadan belgelerimi arkadaşımın bilgisayarından aldım daha  sonra Türkçe Dil Paketinide kurdum bunu kurduktan yeni kullanıcı açılması gerekiyor ben onu yaptım ve o kullanıcıya admin olarak geçtim ve öbür kullanıcıyı silmek istedim oradaki belgeleri tut yerine sil dedim tam silmeye çalışıyorduki benim  aklıma geldi ve işlemi iptal et dedim olmadı ve ben onu bir şekilde yarıda kestim daha sonra belelere baktığımda yarısından fazlası duruyordu ama bir çoğunuda kaybettim handy recovery,recovery myfiles,pandora recovery,Easy recovery,CBL Data recovery gibi programları tek tek denedim ama o belgeleri bir türlü geri getiremedim abicim nolur yardım edin gerçekten çok ağladım nerdeyse intihar edicem yaff .tel 0535 785 99 73  >=< 0545 649 96 41 abi bana  bi akıl bir yol gösterin .

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
1.80 Ghz intel pentium m işlemci 512 Mb ram 32 Mb video Ram tablet Pc beko 60 gb harddisk

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)

Borga-x
23-02-2008, 10:31   |  #2  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Veri kurtarma için ozel fırmalara başvurabılırsınız. Eger belgeler tıcarı veya cok değerli bilgilerse yapacak en ıyı sey budur. Onun dısında http://www.filetransit.com/view.php?id=31910 bu lınktekı programı denemenı onerırım

Banned
23-02-2008, 10:55   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

1. easy recovery programı ile dosyaları bulamamanız neredeyse imkansız. BU programda lost file dosyalarını iyice araştırdığınızdan eminmisiniz.

2.Bir diske veri yazılıp tekrar o veri başka diske taşındığında silinmiş kabul edilir, tabi bizde programla silinmişleri kurtarabiliriz. aynı program ile arkaşınızın bilgisayarından çok rahat bir şekilde bilgilerinizi dosya ve veri kaybı olmadan kurtarabilirsiniz. yeterki arkadaşınız yenibirşeyler kaydetmesin.

K.A.Y.A.H.A.N
23-02-2008, 11:30   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
672 mesaj

Bence de ekmegi Ekmekçiye yaptıracaksın ki gerisini onlara bırak.