Bilgisayardan video görüntüsü alma

Brss
22-11-2013, 01:17   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhabalar,

Masaüstü bilgisayarımdan televizyona görün almak istiyorum fakat sadece video görüntüsü.

Media playerde oynattım film televizyona gelecek masaüstü ekranı değil, konu hakkında bilgi verebilecek arkadaşa şimdiden teşekkürler.

DiamondMines
22-11-2013, 18:47   |  #2  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: Brss  
Merhabalar,

Masaüstü bilgisayarımdan televizyona görün almak istiyorum fakat sadece video görüntüsü.

Media playerde oynattım film televizyona gelecek masaüstü ekranı değil, konu hakkında bilgi verebilecek arkadaşa şimdiden teşekkürler.

Ekran kartının desteklediği çıkışları kullanarak TV'ye giriş yapıp kurabilirsin bu sistemi.

DiamondMines bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
babasevko61
22-11-2013, 22:30   |  #3  
babasevko61 avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
26 mesaj

televizyon markası ne ve ekran girişyle televizyonunki uyumlumu eğer uyumluysa kasanın çıkışını televizyona bağlayarak televizyonu monitör gibi kullanabilirsin.

babasevko61 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Brss
23-11-2013, 08:38   |  #4  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Bilgisayardan tv'ye görüntü geliyor sorun yok ben sadece media playdeki filmmin görüntüsünün bilgisayara gelmesini istiyorum 

tv'yi monitör olarak kullanmayacağım media playdeki film tv'ye oynayacak bende bilgisayarda işlerime devam edecem.

DiamondMines
23-11-2013, 12:56   |  #5  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: Brss  
Bilgisayardan tv'ye görüntü geliyor sorun yok ben sadece media playdeki filmmin görüntüsünün bilgisayara gelmesini istiyorum 

tv'yi monitör olarak kullanmayacağım media playdeki film tv'ye oynayacak bende bilgisayarda işlerime devam edecem.

Ekran kartın çoklu monitör destekliyorsa yapabilirsin.