bilgisayarı açamıyorum

omer_6134
05-10-2007, 09:38   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,788 mesaj

Arkadaşlar bilgisayarım tamirdeydi şimdi geldi bilgisayarı kurdum açıldı internete giriyor her özellik kullanılabiliyor.

Ama bilgisayarın başına kardeşim geçince bişe oluyor bilgisayara şimdi açılmıoyr soruyorum ne yaptın en son diye msn deydim diyor ama güncelleştirme için bilgisayar kapatılacak gibi bir yazı çıkmış karşısına sonra kapanmış bilgisayar şimdi açılmıyor.

Kasanın power düğmesine basıyorum press <g> yazıyor.bir tek g tuşu işliyor diğer tuşlara basınca kasadan dıııııııt sesleri geliyor. g ye basıyorum karşıma yabancı bir yazı çıkıyor ve hep alt altta aynı yazı çıkıyor o anda hiçbir tuş işlemiyor.

windows un cd sini takıyım dedim işe yaramadı anakart cd sini takınca yazılar değişti,[YN] yazdı sonra n'ye basınca baştan başlıyor her şey y'ye basınca yine yazı çıkıyor sonra bişe yapamıyorum....

BU MÜBAREK RAMAZANDA BİR İYİLİĞİNİZ OLSUN.YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.İSTERSENİZ MSN ME ATIN  OMERCIK_14@hotmail.com Çözümlerinizi bekliyorum.Soru

Son Düzenleme: omer_6134 ~ 05 Ekim 2007 09:39
TuncaBozkurt
05-10-2007, 09:49   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4,805 mesaj

"g" ye basınca çıkan yazıyı buraya yazman lazım sorunun kaynağını anlamamız için.

theironman
05-10-2007, 10:58   |  #3  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

Galiba donanımla ilgili bir sorun bu; siyah ekranda çıkıyor değil mi? HDD'ni algılamıyor olabilir.

omer_6134
05-10-2007, 11:42   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,788 mesaj
elvis32
Galiba donanımla ilgili bir sorun bu; siyah ekranda çıkıyor değil mi? HDD'ni algılamıyor olabilir.
evet siyah bir ekran çıkıyor sadece _ var.Ekranda ne yazdığını telefonumla çektim ama telefonu evde unuttum şuan akrabamın bilgisayarından yazıyorum en yakın zamanda resmi koyarım