Bilgisayarım bir türlü hızlandıramadım . Fikir ?

BaranKy06
18-12-2013, 13:59   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

işlemci : Intel(R) Pentium(R) D Cpu2.66 Ghz 2.68 Ghz 

Yüklü bellek (RAM): 2.00 GB

Sistem türü: 32 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci

Ekran Kartı:NVIDIA GeForce 210 : 1 gb 

Yazmadıgım bısey varsa solersınız bn eklerım bu ozellıkler adamı sınır hastası edecek kadar kotu olmadıgını ogrendım ama ne yapdıysam hızlanmıor Driver yukleme ısınden pek anlamam ama tek driverlerde eksık olan ses driveri gozukuor yonetecıde flash playerden baska program yuklemedım net fromework fln bu pcnın hızlanmasında yardımcı olurmu tek tek acıklarmısınız pcye format attım hızlanmıorum cclenar kullanıorum fazla faydası yok flash oyununda kasıor snır bozucu

Sistem Bilgilerim
mhmt06
18-12-2013, 17:07   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 134
1,187 mesaj

o pcye hızlandırmak için kurduğun programlar ters etki yapar. 
aygıt yöneticisinde uyarı yoksa öyle devam et.
anakartın çipsetlerini yükle ekran kartını yükle başka dokunma.

BaranKy06
18-12-2013, 17:52   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

kasacakmı yanı başka yolu yokmu Yonetıcıde sadece ses drıverı hata verıo oda ses gelmıo zaten onemlı deıl pek dıe usdunde durmadım

mustafa2116
19-12-2013, 00:59   |  #4  
mustafa2116 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 64
3,012 mesaj
Alıntı: BaranKy06  
işlemci : Intel(R) Pentium(R) D Cpu2.66 Ghz 2.68 Ghz 

Yüklü bellek (RAM): 2.00 GB

Sistem türü: 32 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci

Ekran Kartı:NVIDIA GeForce 210 : 1 gb 

Yazmadıgım bısey varsa solersınız bn eklerım bu ozellıkler adamı sınır hastası edecek kadar kotu olmadıgını ogrendım ama ne yapdıysam hızlanmıor Driver yukleme ısınden pek anlamam ama tek driverlerde eksık olan ses driveri gozukuor yonetecıde flash playerden baska program yuklemedım net fromework fln bu pcnın hızlanmasında yardımcı olurmu tek tek acıklarmısınız pcye format attım hızlanmıorum cclenar kullanıorum fazla faydası yok flash oyununda kasıor snır

Formatı attım  ama PC kasıyor..
Elbette kasar  çünkü  işletim sistemi sadece EXE tabanlı sistemlerle çalışmıyor sys ve daha nice sistemleri de mevcut.

Öncelikle eksik Eklenti ve driversleri kurunuz. HDD nize bir tarama yapınız Defragdan geçiriniz (disk birleştirmesi) Üzerine kurulum yapılmış ise disk temizliğini  devereye koyunuz.

Sanal belleği kapalı ise açınız açık  olduğu halde kasıyorsa kapatınız.