Bilgisayarıma virus bulaşmışmıdır ? :S

tamkamyoncu
15-06-2011, 00:07   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

öncelikle merhaba arkadaşlar ben garrys mod 10 standole'i bilgisayarıma kuruyordum kurarken eset ilk önce Win32/Agent.COBAGFI diye bi uyarı verdi ve karantinaya aldı bende karantinadan sildim ama oyunu cok oynamak istediğim için gitttim eseti kapattım ve tarama dışı öğelere aldım oyunun viruslü dosyasını sonra yeniden kurmaya basladım yine kurarken bi kaç dk geçti microsoft'un kendi anti virusu aynı viruslü dosyada Backdoor:Win32/IRCbot buldu hemen microsoft'un karantinasından sildim sonra esetten tarama dışı öğelerden kaldırdım viruslü dosyayı sonra eset yine karantinaya aldı ordanda sildim. arkadaşlar acaba virus bilgisayarıma bulaşmışmıdır cünkü viruslü dosyayı hiç açmadım yorumlarınızı bekliyorum.
virustotal sonuçları:

Kapalı Hesap (200174)
15-06-2011, 05:13   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

arkadaşım bulaşmışta olabilir bulaşmamışta sen karpersky rescue disk adlı bir program var onu indir cd ye güzelce yazdır sürücüye koy yeniden başlat ve açılırken bioslardan dwd veya cd herneyse cd yi taktığın sürücüyü göster cd den açılacaktır tabi taramada yabacaktır  sonuçlarıda buraya atarsan bizde görmüş oluruz program türkçe desteği yok dil olarak  english seçeceksin (ücretsiz bir program)
eğerki yabacaksan sakın rusça dili seçme Ağzı kulaklarına varıyor

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (216110) ~ 15 Haziran 2011 05:15