bilgisy. update yapmıyor.

HPQ-User
21-08-2008, 09:56   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

haydut-007 sormuş:
ben bilgisayarıma format attım, daha sonra bütün diğer işlemlerini yaptım, ama bi sorunla karşılaştım.bilgisayarıma update (bilg. güncelleştirme) yapmak istedim ama yapmadı. hata verdi.

böyle  hata verdi

[Hata numarası: 0x8DDD0002]
  Bu web sitesinden güncelleştirme yüklemek için, bilgisayarınızda yönetici veya Administrators grubunun bir üyesi olarak oturum açmış olmanız gerekir. Windows XP kullanıyorsanız, Denetim Masası'nda Kullanıcı Hesapları'na giderek yönetici olup olmadığınızı görebilirsiniz.

Not: Bilgisayarınız ağa bağlıysa, ağ ilkesi ayarları da bu web sitesini kullanmanızı engelleyebilir. Güncelleştirmelerle ilgili yardım için sistem yöneticinize başvurun.  

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
xp prof.+ p4+512 ram+128 ekran kartı

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ;  Embedded Web Browser from: http://bsalsa.com/; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.648; .NET CLR 3.5.21022; InfoPath.1)

Kapalı Hesap (74491)
21-08-2008, 10:08   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
334 mesaj

Windows XP
Click Start, click Run, type nusrmgr.cpl, and then click OK to open the User accounts window.

If you are part of a network domain, follow these steps:
1.        In the User Accounts window, click to select your account from the list, and then click Properties.
2.        On the Group Membership tab, verify that you are in the Administrators group.
If you are not part of a network domain, follow these steps:
1.        In the User Accounts window, click your account, and then verify that Computer Administrator appears under your account name.

Sisem yonetıcısı olmadıgınız ıcın bu hata ekrana gelıyor sınırlı kullanıcı hesabındasınız su anda yonetıcı hesabından gırıs yaparak uptade ıslemını yapabılırsın ayrıntılı bılgı ıcın. (ING.)