bilgisyarda otomatik sorun algılama

HPQ-User
08-06-2008, 18:47   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

nastymen sormuş:
bugün bu sorunla 2 sefer karşılaştım ekranda şöyle yazıyordu:
"Sorun algılandı ve bilgisayarınız zarar görmesini önlemek için kapatıldı
Durdur hatası ekranını ilk kez gördüyseniz bilgisayarınızı yeniden başlatın yoksa aşagıdaki yolu izleyiniz
Tüm donanım veya yazılımların dogru yüklenmesini saglayın yeni bir kurulumsa gereksinim duyabilecegi windows güncelleştirmelerini donanım veya yazılım üreticinizden isteyin
Devam ederse yeni yüklenen tüm donanım veya yazılımları devre dışı bırakın veya kaldırın önbellege alma veya gölgeleme gibi bellek seçeneklerini devre dışı bırakın bileşenleri kaldırmak veya devre dışı bırakmak için güvenli modu kullanmanız gerekebilir"
aynen ekranda bu yazıyordu ben tam olarak ne yapacagımı anlamdıgım için yardımlarınızı bekliyorum bide ben aslında AVA FİND programından şüpheleniyorum çünkü bu olayla karşılaştıktan sonra bilgisyarı açtıgımda masaüstünde not defteri dosyasında ERROR... felan yazıyordu
şimdiden teşekür ederim

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
p4 3.4 ghz 800mhz 2mb L2 512 mb ddr-2 667 mhz memory 160 gb 7200 rpm sata disk ati radeon x1550 256 mb hyper 512 vga dvd-rw dual layer writer

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506)