Bilişim suçları knight online sorum var ?

alper771
05-11-2012, 16:53   |  #1  
alper771 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

knight online oynayan bir kullanıcının bilgisayrına sızmak elbette suçtur tmm buna eyvallah ancak 
o kişi giderse beni şikayet edermi etmezmi bilemiyorum ederse yakalanırmıyım yakalanırsam ne gibi bi ceza alırım ?

black_flood
05-11-2012, 18:09   |  #2  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

elbette alırsın ceza bodoslama yaptıysan o işlemi zaten kabak gibi ortadasın demektir. acemilikte üstüne yok sanırım senin.

cezai olarak para cezası olabilir birkaç ay hapiste çıkabilir parasal açıdan bir durum yoksa suç içeriğinde. banka kartı bilgisi vs. bilgide aktardıysan hapı yuttun demektir sicil konusunda. bu cezaların hiçbirini almasan dahi şikayetçi kişi seni gözüne kestirirse tiribünlerdeki vuvuzelladan 1 tane montelettirebilir adam toplayıp uygun zamanını yakalayıp.

ne işin var zaten anlamışta değilim bu tarz işlen bu merak şimdi olmasada ileride çok dert açar başına ya mezar yada devletin amelesi olarak yaşamak zorunda kalabilirsin. günü gelincede paket.

black_flood bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
DiamondMines
05-11-2012, 22:38   |  #3  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj

:=)

CaptainBlack34
06-11-2012, 12:40   |  #4  
CaptainBlack34 avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
15 mesaj

Şahsen buna tanık oldum bu o kadarda ciddi bir konu değil söylenilenlere bakma sen gittim gördüm durumu eğer seni bulup çağırırlarsa ki çağırmaları biraz anonim durum çağırdıklarında sadece soru soruyorlar sonra belgeyi imzalayıp çıkıyorsun emin ol hapis para suçu falan yok.