bilisim ve hukuk

viking20
30-08-2008, 12:45   |  #1  
viking20 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: May 2006

http://www.bilisimvehukuk.com/
edit:herkese birgün lazım.
edit2:YasaBul 5.3.6


vista yaması içinProgram Tanıtımı: YasaBul SM, SMMM ve YMM'ler için hazırlanmış, meslekle ilgili tüm Kanun ve bu kanunların Yönetmelik, Tebliğ, Genelge ve Sirküleri ayrıca Danıştay Kararları,Özelgeleri ve Yargıtay kararlarını içeren bir programdır.
Tüm Danıştay Kararları, Özelgeler, Tebliğler, BKK ve Sirküler ilgili kanun maddesiyle ilişkilendirilmiş, bu sayede bir madde üzerindeyken bir tuşla ilgili Tebliğ ya da Danıştay Kararına ulaşılabilmesi sağlanmıştır.
YasaBUL 5.x versiyonunda 4 arama motoru bulunmaktadır. Madde adından veya özetlerden hızlı arama ya da tüm metinler içerisinde bir kelime arama yaparak bilgiye en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.
Programın tasarımında kolay kullanım ve sadelik ön planda tutulmuştur. Kullanıcıların pencereler içinde kaybolmasını engelleyecek şekilde hazırlanmıştır. Windows kullanıcıların alışık olduğu, her şeyin tek ekranda olduğu bir menu ortaya çıkarılmıştır.
Güncelleme
Mevzuat değişiklikleri aynı gün, Yönetmelik ya da Tebliğ yayımlandıktan yarım saat sonra programa eklenmektedir. Bir Kanun ya da tebliğ daha tasarı(taslak) halindeyken kullanıcılara gönderilmekte böylece daha yayımlanmadan kullanıcıların bilgi sahibi olması sağlanmaktadır.Tüm güncellemeler tek tuşla internet üzerinden herhangi bir saatte yapılabilir. Günlük güncellemelerin süresi bir dakikayı geçmez.
Abonelik
Yasabul aboneliği yıllıktır. Bir yıl içerisinde abonelerin tüm servis, teknik destek istekleri ücretsiz karşılanır. Herhangi bir nedenle programın silinmesi, format atılması vb. durumlarda tekrar kurulum ya da şifre ücreti alınmamaktadır.
Boyut: 140 MB
Dil: Türkçe
Lisans: Demo
Platform:95\98\nt\2000\me\xp\vista(yama ile)

Son Düzenleme: viking20 ~ 01 Eylül 2008 14:40