BioShock Infinite satışa sunuldu

CHIP Online
26-03-2013, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

2013'ün merakla beklenen FPS oyunu, nihayet Xbox 360, PS3 ve PC için satışa sunuldu!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/bio ... -sunuldu_39411.html

2K ve Irrational Games bugün Irrational Games'ten BioShock Infinite'in Windows PC, Microsoft Xbox 360 video oyun ve eğlence sistemi ve PlayStation 3 bilgisayar eğlence sistemi için satışa sunulduğunu duyurdu. Büyük merakla beklenen birinci şahıs shooter oyunu eleştirmenlerden tam not almayı başardı ve Game Informer'dan 10 üzerinden 10, Eurogamer'dan 10 üzerinden 10, USA Today'den 4 üzerinden 4 gibi inceleme puanlarıyla yılın en yüksek not ortalamasına sahip oyunu oldu.


"İşte beklediğimiz gün geldi, çattı. Yeni BioShock oyunumuz artık bizim elimizden çıktı ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların ellerine ulaşmaya başladı," diyor Irrational Games Kreatif Direktörü ve kurucu ortağı Ken Levine. "Infinite'in gerçek bir BioShock deneyimi olduğuna inanıyoruz, ama aynı zamanda oyunumuzun hem orijinal oyunun hayranlarının, hem de seriyle yeni tanışacak oyuncuların büyük keyif alacakları yepyeni bir deneyim de sunacağını söyleyebilirim."


"2K ve Irrational Games kendilerini oyunculara başka yerde bulamayacakları deneyimler sunmaya adamış iki firma," diye ekliyor 2K başkanı Christoph Hartmann. "Irrational Games'in sular altındaki Rapture'dan Columbia'nın aydınlık gökyüzüne uzanan benzersiz vizyonunu dünyanın dört bir yanındaki oyunculara ulaştırıyor olmaktan büyük gurur duyuyoruz."


BioShock Infinite oyuncuları eski Amerikan Süvarisi, yeni kiralık asker Booker DeWitt rolüne sokuyor. Yanlış kişilere borçlanan ve hayatı tehlike altında olan DeWitt'in hayatında temiz bir sayfa açmak için yalnızca tek bir şansı vardır. Çocukluğundan beri hapsedilmiş, uçan Columbia şehrinde kilitli tutulan gizemli kız Elizabeth'i kurtarmalıdır. Birbirlerine güvenmek zorunda olan Booker ve Elizabeth, cesaret gerektiren kaçışları sırasında aralarında çok güçlü bir bağ kuracaklar. Birlikte bulutlardaki zeplinlerde, yüksek hızlı Sky-Line hatlarında ve Columbia sokaklarında savaşırken silahlarını ve yeteneklerini kullanmayı öğrenecek, gök-şehrin tehlikelerine karşı hayatta kalmaya ve karanlık sırlarını ortaya çıkarmaya çalışacaklar.

Tüm Konu: BioShock Infinite satışa sunuldu

Kaynak: www.chip.com.tr