Bir efsane oyun daha geri dönüyor!

CHIP Online
20-02-2010, 10:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Starcraft'tan sonra bir efsane daha yolda: İşte yepyeni grafiklerle dönmeye hazırlanan oyun klasiği.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/bir- ... -donuyor_18380.html


Resimlerle: Efsane oyunlar

Starcraft 2'nin beta tester kabul ettiği şu günlerde strateji meraklısı oyunculara bir iyi haber de Civilization 5'ten geldi.

2K Games ve Firaxis yeni oyunun çok daha stratejik olacağını söyledi. Yeni geliştirilen savaş sistemi ve daha gerçekçi oynanabilirliğiyle Civ 5'in strateji oyunlarında bir çığır açacağını iddia etti. 2K genel müdürü Christoph Hartmann oyunla ilgili şu açıklamaları yaptı:

"Kullanılacak olan yeni grafik motoru oyuncuları çok memnun edecek. Muhteşem grafiklerle birlikte insanlar kendilerini oyunun içinde hissedecek. Oyundaki ülkelerin liderleri Civilization 5 ile birlikte ilk kez kendi dillerini konuşmaya başlayacak

Tüm konu: Bir efsane oyun daha geri dönüyor!

Resimlerle: Efsane oyunlar


Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Civilization serisinin en iyisi...

Ahmet Ertuğrul
21-02-2010, 00:22   |  #2  
Ahmet Ertuğrul avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,651 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2009

Medieval Total War II'yi ilk oynadığımda oyun için harcayacağım zamandan korktuğumdan (aslında daha çok harita modunda donanımımın akıcı bir görüntü vermemesinden :) ) oyundan vaz geçmiştim. Medieval Total War ve Rome Total War'da geçirdiğim zamanı ve MTW II'deki keşfedilecek daha çok özelliği düşünerek böyle bir karar vermiştim. Bence strateji oyunlarında gerçekçilik arttıkça oynanabilirlik azalıyor. Özellikle tek bir program üzerinde sabahtan akşama kadar uğraşamayacaklar için.

Civilization hiç oynamadım.