bir gaming bilgisayar alacağım

Banned
15-08-2023, 10:58   |  #1  
Besirarici avatarı
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 1
53 mesaj

Hem fiyat hem performans bakımından aradığım ürüne bir türlü ulaşamıyorum.Son zamanlarda o kadar araştırma yaptım ki bende daha fazla kafa karışıklığına yol açtı.Fiyatlar çok uçuk, kaliteli bir ürün tercih edeyim derken bu kez bütçemi aşıyorum.Sizin benim için önerebileceğiniz hem uygun fiyatlı hem rahatlıkla kullanabileceğim bir gaming bilgisayar var mı ? Artık hızlıca halledip keyfini çıkarmak istiyorum.

Banned
15-08-2023, 11:45   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 12
44 mesaj

Herkes aslında aynı şeyi istiyor, bütçesini aşmayacak aynı zamanda da  konforlu oyun deneyimi sunan bir gaming bilgisayar istiyor.Bende senin gibi bir dönem o kadar fazla bilgi kirliliğine maruz kaldım ki en son bir arkadaşımında referansıyla şuan kullandığım Casper g770 Excaliburu satın aldım.Seninde bir bakmanı tavsiye ederim.Şarj problemi dışında herhangi bir problemle karşılaşmadım.Şarjı biraz hızlı bitiyor fakat bütün oyun bilgisayarlarında zaten aynı problemi yaşadıklarını duyuyorum.Oyun oynarken % 50 performans sağlamak için bilgisayarı şarja takılı şekilde kullanmanı tavsiye ederim.Onun dışında gönül rahatlığıyla alabilirsin.Bütçeyi kısınca tabi bazı şeylerden fedakarlık etmek zorunda kalıyorsun.