Bir şok da Diablo 3'den geldi...

CHIP Online
07-07-2009, 16:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

StarCraft 2'den sonra Diablo 3'den de şok haber: Blizzard beklenen oyunları kırpmaya devam ediyor.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/bir- ... en-geldi_13801.html

Resimlerle: Diablo 3: Yepyeni ekran görüntüleri burada

Birkaç gün önce Blizzard, Starcraft fanlarının rahatsız edecek bir duyuru yaptı ve gerçek zamanları strateji umudunun ağ modu olmadan sunulacağını açıkladı. Şimdiyse oyun geliştiricisi aynı durumun Diablo 3 için de geçerli olacağını bildirdiler.

Aynı Starcraft 2'de olduğu gibi Diablo 3'te de sadece internet üzerinden Blizzard sunucusu Battle.net'e bağlanıp çoklu oyuncu savaşları yapılabilecek. Sebep olarak her şeyden önce korsan kopyacılara karşı duyulan korku gösteriliyor.

Diablo'da geleneksel olarak çoklu oyuncu savaşları yerel ağdan ziyade internet üzerinden gerçekleştirildiği için Blizzard'ın bu duyurusunun büyük çapta tepkiye neden olmayacağı düşünülüyor. Fakat Starcraft 2'de durum tamamen farklı: Selef sürüm şu ana kadar her LAN partisinde ve eSport turnuvasında yer aldığı için Blizzard, oyun fanatiklerinin bulunduğu forumlarda sertçe eleştirildi. Uygun bir LAN seçeneği dilekçesi şu ana kadar yaklaşık 40.000 kez imzalanmış.

Tüm konu: Bir şok da Diablo 3'den geldi...

İzleyin: Diablo III

Resimlerle: Diablo 3: Yepyeni ekran görüntüleri burada

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Bir Diablo  hayranı olarak bu duruma üzüldünüz mü?

MuRDeR-CyCLoNe
07-07-2009, 16:39   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
18 mesaj

konudada yazıldığı gibi pek lan üzerinden oynanan bir oyun olmadığı için Diablo kendi adıma sorun yok ama şu oyunun çıkış tahini bi versinler artık :(

Kaptanos
07-07-2009, 17:05   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,349 mesaj

Tamamen arkadaşa katılıyoum. Benim tek istediğim oyunun biran önce çıkması.

ParanoiD
07-07-2009, 17:53   |  #4  
ParanoiD avatarı
Yıllanmış Üye
1,900 mesaj

Sanırım herkesin istegi aynı. =) bir an önce çıksında asosyal olalım xD

PrQmatHeuS
08-07-2009, 11:20   |  #5  
Yıllanmış Üye
280 mesaj

Diğer oyunlarda Singleplayer bir yere kadar ama Diablo ve starcraft farklı:D:D. Yüzlerce kez oynadım hiç de sıkılmadım.Hayatım boyunca bu oyunları ne online ne de LAN olarak oynadım. Bilgisayara bana yetiyor.