Birbirini tamamlayan en iyi donanım çiftleri

CHIP Online
08-02-2009, 01:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

CHIP Online birbirini en iyi şekilde tamamlayan donanım çiftlerini mercek altına aldı...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Birb ... ciftleri_10845.html

Netbook ve harici sabit disk, Full-HD televizyon ve Blu-ray oynatıcı veya DSLR kamera ve objektif: Bazı ileri teknoloji cihazlar ancak ikinci bir donanımla birleşince tam performans verir. Bu yüzden sizlere birbiriyle mükemmel uyum gösterecek donanım çiftlerini tanıtacağız.

Bazen insan hayrete düşebiliyor: Bir yakınınız veya arkadaşınız oturma odası için mükemmel bir Full-HD televizyon alır ve modası çoktan geçmiş bir VCD çalardan gelen görüntülerle gözlerine eziyet eder. Bir başka örnek: Sürekli en güncel ekran kartını kullanan oyuncuların TFT monitöre sıra gelince tasarruf yapması ve oyunları ağır çekimde oynaması.

Mükemmel çiftler
İşte bu yüzden CHIP Online öneriyor:  Donanımınıza en uygun tamamlayıcı-eşi almaktan kaçınmayın. Mesela bir LCD/Plazma TV için Blu-ray oynatıcı veya az depolama alanı sunan bir netbook için harici sabit disk. Yahut "olmuşken hepsi olsun" deyip hayalinizdeki ikiliyi tek bir hamlede alın. Mesela bir DSLR fotoğraf  makinesini objektif ile veya bir MP3 çaları kaliteli bir kulaklık ile beraber satın alın.

Donanım uzmanlarımız sizin için en iyi teknoloji-çiftlerini araştırdı ve pratik bir şekilde bir araya getirdi. Her biri birer teknoloji harikası ve çift olarak birbirine tamamen uyuyor. Garanti!


Tüm konu: Birbirini tamamlayan en iyi donanım çiftleri


Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Örnek verdiğimiz donanım çiftlerine eklemek istedikleriniz...

Fattur
08-02-2009, 13:55   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Tem 2008

185 $ + KDV
Evet fiyatı gerçekten çok iyi.O kadar iyi ki o paraya kıyan kişi az..