bitti.ancak sayfada hatalar olustu?

Banned
19-04-2009, 22:53   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
303 mesaj

merhabalar,
daha önce girdigim bi web sitesinden simdi girdigim zaman rahatlıkla acılıyor ama o sayfadan yeni bi sekme actıgım zaman sayfanın en alt kösesinde
bitti. ancak bu sayfada hatalar olustu mesajını görüyorum nasıl düzeltebilirim? mesala burada  olmuyor.
ie8 kullanıyorum
yanıtlarınızı bekliyorum simdiden tesekkürler

OnlyMann
19-04-2009, 23:02   |  #2  
OnlyMann avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
2,779 mesaj

internet explorer Araçlar menüsünden internet seçeneklerine girip Güvenlik Sekmesinde "Tüm bölgeleri varsayılan düzeye sıfırla" tuşuna basınız. IE kaptıp açınız ve deneyiniz. Muhtemelen güvenlik seviniz yüksek ve JavaScript, çerezler vs işlemleri engellemeye çalışıyor o yüzden hata veriyor olabilir.

Banned
20-04-2009, 00:20   |  #3  
OP Banlandı
303 mesaj
OnlyMann
internet explorer Araçlar menüsünden internet seçeneklerine girip Güvenlik Sekmesinde "Tüm bölgeleri varsayılan düzeye sıfırla" tuşuna basınız. IE kaptıp açınız ve deneyiniz. Muhtemelen güvenlik seviniz yüksek ve JavaScript, çerezler vs işlemleri engellemeye çalışıyor o yüzden hata veriyor olabilir.
tesekkür ederim sayende oldu.onu dedigin gibi yaptım ama zararı olmaz dimi?

diger arkadasada cevabım sagol ya ben ie8 den muhtesem memnunum:) sagolsun burdaki arkadasların sayesinde bikac kolaylık yolu buldum süper yani sayfa acılısı falan ben firefox da kullandım ama ie8 in yanında bence sönük kalır arkadasım..

OnlyMann
20-04-2009, 00:25   |  #4  
OnlyMann avatarı
Yıllanmış Üye
2,779 mesaj

değiştirdiğiniz yerde isterseniz ayarları kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Ancak buradaki korumadan ziyade makinanızda güncel bir koruma programı mutlaka bulunmalı burada yapılan koruma sadece yüzeysel bir koruma. Bu yüzden mutlaka ama mutlaka bir virüs programı makinanızda bulunsun ve güncel olsun.

Banned
20-04-2009, 00:43   |  #5  
OP Banlandı
303 mesaj
OnlyMann
değiştirdiğiniz yerde isterseniz ayarları kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Ancak buradaki korumadan ziyade makinanızda güncel bir koruma programı mutlaka bulunmalı burada yapılan koruma sadece yüzeysel bir koruma. Bu yüzden mutlaka ama mutlaka bir virüs programı makinanızda bulunsun ve güncel olsun.

esed nod 32 var sanırım bu program yeterli dimi?

OnlyMann
20-04-2009, 00:56   |  #6  
OnlyMann avatarı
Yıllanmış Üye
2,779 mesaj
merve_merve
esed nod 32 var sanırım bu program yeterli dimi?
yeterli ancak güncelleyip arada bir de genel taramadan geçirmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Güncel:

sorununuz hala devam ediyor mu?

Son Düzenleme: OnlyMann ~ 20 Nisan 2009 01:02
Banned
20-04-2009, 01:43   |  #7  
OP Banlandı
303 mesaj
OnlyMann
yeterli ancak güncelleyip arada bir de genel taramadan geçirmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Güncel:

sorununuz hala devam ediyor mu?

5 gün önce gecirdim.
evet ya devam ediyo onu cözemedim hatta biraz önce bi mavi daha geldi
herkes biseyler söylüyo ama cözümü sunan yok daha:(

BucaYer6
25-12-2009, 12:46   |  #8  
Taze Üye
9 mesaj

Öncelikle Merhabalar Arkadaşlar:
Biliyorum ki Her Bir Arkadaşımızın FaceBook yada Başka Sayfalarda Durum Çubuğunda ( Bitti Ancak Sayfada Hatalar Oluştu ) Yazısı İle Karşı Karşıya Kalıyor Bu Sorunun %100 Çözümü Vardır.Bu Sorunu Halletmek İçin Önce Tarayıcınızın En Güncel Sürümünü Bilgisayarınıza Yükleyin Daha Sonra http://www.java.com/tr/download/manual.jsp?locale=tr Bu Link'e Tıklayarak Adrese Gidin Sayfada Sisteminize Uygun Java'nın Çevrimdışı Olanını İndirip Bilgisayarınıza Kurun.Daha Sonra Bulunduğunuz Sayfada ( F5 Yapmanız ) Yani Yenilemeniz Yeterli Olacaktır. Çoğumuz Java Programı Sadece MYNET Tarzı Java Destekli Oyun Sitelerinde Lazım Olur Diye Bilgisayara Yüklemeye Üşenirler Yada Yüklemek İstemezler,Java Sadece Oyun Sitelerinde Değil Normal Sitelerin %90 nın Dada Gereklidir.Çünkü Şuanki Zamanda JS Yani Java Script Kodları Çoğu Web Tasarım Şirketlerinde Web Masterler Tarafından Yoğunlukla Kullanılmakta Neredeyse Günümüzde Web Sitelerinin %90 ının Her 5 Sayfasından Birinde Bulunmaktadır.Haliyle JS Kodarını Çalıştırmak İçin Java Script Kodlarını Okuyan Bir Programın Bilgisayarınızda Yüklü Olması Gereklidir.Bu Makale Serhat ÖKTEM Yani BucaYer6 Tarafından Hazırlanmıştır.Dağıtılması Yapımcının Silinmemesi Şartı İle Serbest tir.Kolay Gelsin Arkadaşlar Deneyenler Yorumlarınızı Eksik Etmeyin

NOT: Hata Kaldırıcı Kodları Site Sahipleri Siteye Eklemek Çözüm Değildir.Bu Sadece JS Yüklü Olmayan PC Lerde Çıkar O Yüzden JS Hatalarını Gizlesenizde JS Kodları İle Yapılmış Bir Sayfa Düzgün Çalışmayacaktır Bilginize Duyrulur Herkezin Java Yüklenmesi Önerilir

Son Düzenleme: BucaYer6 ~ 25 Aralık 2009 12:54