Black Hat 2012'nin bombaları

CHIP Online
09-08-2012, 00:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Dünyanın en prestijli hacker konferansı Black Hat'in bu yılki şovundan akılda kalan 15 hack yöntemi

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/bl ... ombalari_35246.html

Resimlerle: Black Hat 2012'nin hack bombaları

Dünyanın önde gelen hackerları her yıl Temmuz sonunda yapılan BlackHat Konferansı için Las Vegas'ta toplanıyor. Tabi onların yanı sıra önde gelen IT şirketlerinin güvenlik uzmanları da bu konferansta yer alıyorlar. Konferansta, dikkat çeken hackler ve günümüz teknolojisine zarar veren hareketler gösteriliyor ve tartışılıyor. Ayrıca her yıl etkinlik sırasında saldırılar da gerçekleştiriliyor – mesela bazı katılımcılara oltalama (phising) atakları yapılıyor.


NFC, Windows 8 ve iOS hacklendi


BlackHat her zaman görmeye değer şeylerin olduğu bir etkinlik. Sizin için, BlackHat 2012'de öne çıkan en tehlikeli 15 hack yöntemini ve temelde nasıl çalıştıklarını derledik. Bu yılın öne çıkanlarından birkaçı: Akıllı ceplerin NFC ödeme sistemleri, daha final sürümü yayınlanmamış olan Windows 8 , iOS ve Android açığı bulunanlar arasında. Ayrıca en son zararlı numaraları inceleniyor, donanım hackleri gösteriliyor ve pek çok tarayıcının da kuyusu kazılıyor.


<span style="text-decoration: underline;">Black Hat 2012 Hack konferansının 15 etkileyici hack yöntemi galerimizde... Tıklayın...</span>

Tüm Konu: Black Hat 2012'nin bombaları

Resimlerle: Black Hat 2012'nin hack bombaları

Kaynak: www.chip.com.tr