Black Ops bir kez daha mı zirve yapacak?

CHIP Online
08-04-2011, 18:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Caıı of Duty: Black Ops'a doyamayanlar... Üzülmeyin; çok yakında daha fazlası geliyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/blac ... -yapacak_26222.html

Resimlerle: Resimlerle Call of Duty tarihi!

Call of Duty: Black Ops piyasaya çıktığı günden bu yana rekor üstüne rekor kıran ve oyuncuları kendisine kilitleyen bir yapım oldu. Black Ops'u vazgeçilmez yapan en büyük özellikse şüphesiz oyunun multiplayer haritalarıydı.

Destructoid üzerinden yapılan bir açıklamaya göre; geçtiğimiz günlerde yapımcı firmanın sitesi üzerinden yayınlanan ve sonrasında kaybolan yeni harita paketi, resmen duyuruldu. "Escalation Pack" adı altında kullanıcıların hizmetine sunulacak harita paketinde, dört adet yeni harita bulunuyor. Zoo, Hotel, Convoy ve Stockpile bu dört yeni haritayı oluşturuyorken, yapımcılar herkesin sevdiği zombi haritalarına da bir yenisini daha "Call of the Dead" ile ekliyor.

İndirilebilir içerik olarak piyasaya sürülecek olan Escalation Pack, ilk olarak Xbox Live üzerinden kullanıcılarla buluşacak. Activision ile Microsoft'un yıllardır süren anlaşmalı iş ortaklığı sayesinde; Xbox kullanıcıları yeni haritalarına üç Mayıs tarihi ile kavuşacaklar. 15 dolar ya da 1200 Microsoft puanı değerindeki haritalarsa, daha sonrasında PS3 ve PC kullanıcıları için de indirilebilir hale gelecek.


Tüm konu: Black Ops bir kez daha mı zirve yapacak?

İzleyin: Bu reklam çok konuşulacak!

Resimlerle: Resimlerle Call of Duty tarihi!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Battlefield üç, Black Ops'u tahtından edebilecek mi?