blackberry curve kvk garanti sonrası

RSAHIN38
18-01-2014, 18:41   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
33 mesaj

Media marktan aldığımız blacberry curve telefonun hoparlörü ve joistik tuşu arızalandı. Cihaz kvk garantiliydi. cihazı yaklaşık 2 hafta önce media marka götürüp bıraktım bu gün cihazı aldık. ancak cihazı almaya ben gitmemiştim benim kafama takılan birkaç şey var 

cihazla beraber kvk nın gönderdiği belge de cihazın değişen parçaları kısmında şöyle bir yazı var

"3......................... imeı nolu cihazla değiştirilmiştir (paneller hariç) 

burada paneller derken kastedilen parçalar hangi parçalar (arka ve ön kapak tuşlar filan mı?)

telefonu dış kapakları hariç komple değiştirdilerse değiştirdileri telefon (ya da parçalar) sıfırdır herhaalde çünkü telefonun bataryası çıkartıldığı zaman telefonun kenarlarında toz parçaları ve pislikler var bu konuda kvk ne kadar güvenilirdir aynı zamanda telefonun yaz tarafında izler var bildiğim kadarıyla yan taraflar da kapaklar gibi değil yani telefonla bitişik

ımeı numarası ya da başka bir yolla bu yeni telefonun ürettim tarihini anlayabilir miyim 

aynı zamanda telefonu yatay tutup ekranın alt taradına dikkatlice bakıldığı zman telefonun ekranının altındaki ışık görünüyor yani parçaları yerlerine tam oturtamamışlar galiba önceden böyle birşey yoktu 

yardımlarınızı bekliyorum acaba garantiye göndermekle hatamı ettik lütfen yardım edin:)

Son Düzenleme: RSAHIN38 ~ 18 Ocak 2014 18:44