bloodlines

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
smoktr
17-04-2005, 17:42   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
16 mesaj

arkadaşlar ben bu oyunu kurdum fakat çalışmıyor ekran kartı ile ilgili bir sorun olmadığına eminim çünkü bana cd1 tak tekrar dene anlamına gelen bir ileti geliyor internette çok aradım fakat çalışan bir crack bulamadım üstelik sanııyorum bu herkese oluyor bana yardımcı olabilecek biri varmı yani bu dosyayı nereden indirebileceğimi bilen birisi

theironman
17-04-2005, 18:04   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

bizden crack mi istiyorsun? yanlış yerdesin, burada kimse sana yardım edemez, ederse başına gelecekleri iyi bilir çünkü. O nedenle  sorununu başka ortama taşıman daha iyi olacak.

Uğur-Onur
18-04-2005, 12:11   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
96 mesaj

CHIP Forumları Gizlilik Sözleşmesinden Bir Bölüm

CHIP Forumlarında hiç bir şekilde warez, trainer, crack, cd-key, oyun veya konsol rom'ları vb.yasalara aykırı konular açmak, bu tür uygulama ve seri numaralarının değiştokuşu, bunlara yanıt vermek ve bu tür programlar içeren web sitelerine link vermek kesinlikle yasaktır. Böyle bir konuya rastlandığında, konuyu açan kişinin daha önceden atmış olduğu tüm mesajlar ve kullanıcı hesabı silinecektir.

Daha fazla bilgi için: https://www.chip.com.tr/forum/ch ... zlesmesi_t6432.html