BLU ile D-Smart keyfini yanınızda taşıyın!

CHIP Online
07-07-2013, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

TV ekranına bağlı kalmadan her tür cihazdan TV izlemenize izin veren bu hizmetten haberdar mısınız?

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/blu ... -tasiyin_41354.html

D-Smart, yaptığı teknoloji yatırımlarına devam ediyor. BLU ile vapurda, plajda, restoranda, yolda; her an, her yerden televizyon keyfi yaşamayı sağlayan yenilikçi bir D-Smart hizmeti sunduklarını söyleyen D-Smart CEO'su Ali Güven, 7'si HD olmak üzere 30'dan fazla canlı kanala sahip BLU'nun TV izleme alışkanlığını değiştireceğini söyledi.

BLU ile UEFA ve Şampiyonlar Ligi canlı maçları; çok yakında İspanya Ligi La Liga ve Avrupa Basketbolu Turkish Airlines - Euroleague maçlarının yanı sıra en güncel filmler, belgeseller, programlar, en popüler diziler "Başa Al İzle", "Geri Al İzle", "Tekrar İzle", "Seç İzle", "Kirala İzle" seçenekleri ile izlenebilecek.

"Dünyanın sporu"nu, vizyondan hemen sonra TV'de ilk kez yayınlanan ödüllü filmleri, popüler dizileri izleyicileri ile buluşturan Türkiye'nin yenilikçi dijital platformu D-Smart, teknolojik alanda da dünyadaki trend ve gelişmelere paralel yatırımlarına, yeniliklere devam ediyor.

D-Smart BLU, yeni bir hizmete dönüştü

D-Smart BLU; her an, her yerden televizyon izleme keyfinin özgürce yaşanmasını sağlayan yenilikçi bir D-Smart hizmetidir. TV ekranına bağlı kalmadan, internet bağlantısı ile ister bilgisayardan/laptop'tan, ister tabletten ve cep telefonundan canlı TV yayınına, film, dizi, spor, belgesel gibi güncel içeriklere kolayca ulaşmayı sağlayan D-Smart BLU, D-Smart abonesi olsun olmasın, isteyen herkese izlemek istekleri içeriği dilediği an, dilediği yerden seyretme olanağı sağlıyor.

D-Smart CEO'su Ali Güven, yayın akışına bağlı kalma zorunluluğunu ortadan kaldıran D-Smart BLU'nun Türkiye'de televizyon izleme alışkanlıklarını değiştireceğini söyledi. Dijital yayın platform alanında yenilikçi anlayışları paralelinde D-Smart BLU'yu ilk olarak Mart 2012'de hizmete sunduklarını belirten Güven, şimdi D-Smart BLU'nun her türlü cihazdan ve herkese açık bir şekilde hizmete başladığını belirtti.


Tüm Konu: BLU ile D-Smart keyfini yanınızda taşıyın!

Kaynak: www.chip.com.tr