Bögle bir Programın yaptırılması fıyatı nedır?

autocatcher
24-12-2009, 18:14   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhabalar

başdan türkce yazışım okadar güçlü olmadı ıçın özür  dılemek istiorum.

Sıze sorum Bögle bir Programın yaptırılması  fıyatı nedır ve nekadar zaman ister?

Bu Programla  Aracwebsayfalaradakı yenı gıren Araclar hemen Programm gösterıor.

Ve  burdada aranan Aracın Datenler verılıyor ve onagöre arabaları  Webaracsayfalardan bulıyor

Verdıktensonra  bögle gözükıor

Kım bögle bır Program  yapabılır ve fıyatı nekadar dır?
Cevaplaınıza sevınırım.

AutoCatcher.ı[email]nfo@yahoo.de[/email]
                                                                                                                                                                                [/url]                                                                                                                                                         [url=http://www.forumti.com/newreply.php?do=newreply&p=525811]

loseface
24-12-2009, 18:33   |  #2  
loseface avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,757 mesaj

Serdar abi biri seninle görüşmek istiyor Kahkaha

HakkyX
25-12-2009, 02:06   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
82 mesaj

Ben böyle bir program yaparım ama bunun için Web services denilen yapının kullanılması gerekiyor ve bu verileri hangi web sitesinden çekiyorsa o siteninde web services destegi olması şart aksi taktirde böyle bir programı yaparsan anca kendine yaparsın pazarlayamazsın.. çünkü kaçak yollardan veri cekildiğine işarettir
neyse web services denilen yapıda bir server ve bir client bulunuyor server= bilgilerin çekilecek olan site client= bilgileri çekecek olan bilgileri kullanan veya bilgileri alan yapıdır neyse bu programın maaliyetine gelince okadar kapsamlı bir program değil aslında server ile client 2 si 1 arada 800 TL falan 2 haftada biter..
dipnot : asp.net - c#
php le falanda yazılır ama ben bilmiyorum fikrimde yok acıkcası :D hadi kolay gele..