Bombom Dünya Kupası!

pommesfrites
11-05-2012, 14:32   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
26 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eki 2011

Bombom Dünya Kupası başlıyor! Savaşçılar,şenliğe hazır mısınız? Bombom Krallığı sizi bekliyor! Bu mutlu şenliktebirlikte eğlenmek çok güzel olacağa benziyor. Şenlik süresince oyuna girişyapanlar “Büyük Hoparlör”, “Küçük Hoparlör”, “3. Seviye Sentezleme Taşı”, “KutsallıkSembolü”, “Yüzük” vb. harika hediyeler kazanabilecekler.


8-17 Mayıs tarihleri arasında oyuna giriş yapanlar“Büyük Hoparlör”, “Küçük Hoparlör”, “3. Seviye Sentezleme Taşı”, “Kutsallık Sembolü”ve daha pek çok hediyeyi kazanma şansını elde edecekler.


17-19 Mayıs tarihleri arasında 10 tane"Yarışma Katılım Madalyası" toplayanlar madalyalar karşılığında "YarışmaHediye Paketi"ni takas edebilecekler. Paketi açtığınızda aşağıdaki ödüllerdenbirini elde edebileceksiniz: “5. Seviye Güçlendirme Taşı”, “5. SeviyeSentezleme Taşı”, “4. Seviye Tecrübe İksiri”, 2 adet “Şans Sembolü %25”.


14-20 Mayıs tarihleri arasında haftalıkkişisel sıralamada ilk 10'a giren bombom oyuncusuna en yeni silah verilecek.


“Bombom” oyunu, Asya'nın birnumaralı oyun şirketi ELEX'in oyun platformu olan 337.com aracılığıyladağıtılmakta. ELEX, aynı zamanda sosyal oyun "Mutlu Çiftlik"in dedağıtımcısı. “Bombom”, Portekizce, Almanca, Türkçe ve İspanyolca da dahil olmak üzeretoplam 7 dilde yayınlandı. Her gün 30 binden fazla yeni Oyuncu Bombom dünyasınakatılıyor. Belki siz de bu sevimli savaş oyununda mücadele etmekistersiniz J


Resmi websitesi: http://tr.337.com/pages/224/BomBom
Oyun adresi: http://tiny.cc/c3x1aw