Bombom Ramazan Bayramı kutlaması

whiteuser
20-08-2012, 11:23   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ağu 2012

«Bombom» Ramazan Bayramı kutlaması, Yükleme yaparak ilahi silah kazanılır

Bu yılki Ramazan Bayramı yaklaşıyor. Bombom krallığı, Bombom oyuncularıyla Ramazan Bayramını birlikte kutlayacak; ayrıca onlar için etkinlikler ve ödüller de hazırladı. Duble tecrübe, Altın takım, Güçlendirme taşı vb. süper hediyeler sizi bekliyor!

Ramazan Bayramı'nı kutlamak için Bombom krallığı zengin etkinlikler hazırladı. 19 - 21 Ağustos tarihleri arasında oyuna giriş yaparsanız romantik yüzük, matkap vb. hediyeler kazanacaksınız; ayrıca Duble tecrübe ve Duble mükafat da açılacak! 16 - 20 Ağustos tarihleri arasında "Yükleme yaparak ilahi silah kazanılır" etkinliği açılacak. Yükleme yapan oyuncu hem ilahi silah, hem de en yeni ve en harika on iki burç altın takımını elde edebilir. Daha ne bekliyorsunuz? 21 - 24 Ağustos tarihleri arasında herhangi bir +5 takı ile ücretsiz +3 Venüs künyesi'ni takas edebilirsiniz! 21 - 24 Ağustos tarihleri arasında füzyonlama etkinliği, güçlendirme etkinliği ve sentezleme etkinliği aynı zamanda açılacak. Mutluluk yüzüğü, Güçlendirme taşı, Süper inciler sizi bekliyor. Haydi, «Bombom» ile birlikte Ramazan Bayramını kutlayın!

«Bombom» oyunu, Asya'nın birinci sosyal oyun distribütörü olan ELEX aracılığıyla dağıtılıyor. Dünya çapında Portekizce, Almanca, Türkçe, İspanyolca vb. olmak üzere toplam 7 dilde sürümü yayınlanıyor. Türkiye'deki Bombom oyuncularının sayısı 5 milyonu aştı ve her gün 50 binden fazla yeni kullanıcı oyuna katılıyor. Haydi sizde Bombom oynamaya başlayın!

Kaçırılmaz fırsatların hepsi «Bombom» Ramazan Bayramı kutlamasında!

Resmi websitesi: http://tr.337.com/pages/224/BomBom
Oyun adresi: http://tiny.cc/c3x1aw