Boş yer varken yuklemede yer yok hatası

HPQ-User
03-05-2011, 11:42   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Luthien. sormuş:
Merhaba,
  Uzun zamandır internetim yoktu yeni baglattım ve en sevdigim oyun olan s4 leauge i indirdim ve tam yukleyecegim sırada ''there is not enough space to install'' hatası veriyor.. Kurulum dosyasının hedefini degistirdim, flash disc e yuklemeyi denediim, CHKDSK yaptım, virus taraması yaptım, en son ComboFix yukledim ve kullandım. Fakat bunların hiçbirisi sorunumu duzeltmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows 7
Sistem Özellikleri:
amd phenom x2 555 BE 3.2
win 7-64 bit
200 GB hdd
HIS 5770 Ekran kartı
6 GB kingston 800 mhz ram

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.1; WOW64; Trident/4.0)

Kapalı Hesap (154666)
03-05-2011, 12:08   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 16
4,901 mesaj

Bazı programlar yüklenirken geçici klasöre kaydedilir. Burada görülen hata geçici oluşturulmuş klasörde yeterli yer bulunmaması muhtemelen.
Bilgisayarın harddiskindeki tüm çerezleri silip disk temizliği yapman ve deffrag etmen halinde sorunun düzeleceğini düşünüyorum.

Luthien.
03-05-2011, 20:22   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Alıntı: mr_yamyam  
Bazı programlar yüklenirken geçici klasöre kaydedilir. Burada görülen hata geçici oluşturulmuş klasörde yeterli yer bulunmaması muhtemelen.
Bilgisayarın harddiskindeki tüm çerezleri silip disk temizliği yapman ve deffrag etmen halinde sorunun düzeleceğini düşünüyorum.
Sizlere sormadan önce onlarida denedim zaten ama bir faydasi olmadi.Baska her program yukleniyor ama onu yukleyemiyorum. Fakat ayni program baska pc lerde sorunsuz bir sekilde yukleniyor.