Böyle bir buzdolabına ihtiyacınız var mı?

CHIP Online
09-01-2013, 16:10   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Buzdolabı normalde ilginizi çekmeyebilir. Ama Samsung'un bu modeli, diğerlerinden o kadar farklı ki!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/boy ... z-var-mi_37999.html

Resimlerle: CES 2013: Yeni Ürünler, Yeni Trendler

Samsung'un yeni Ultra HD 4K LCD ekranlı buzdolabı, tüketim çılgınlığının geldiği son noktayı gösteriyor olsa gerek... ve CES'deki şirketlerin fikirlerinin tükendiğini.


Samsung'un yeni buzdolabı T9000 Four-Door Refrigerator, CES koridorlarında rastlayacağınız ilginç, ama birkaç kişiden fazlasının ilgilenmeyeceği aletlerden bir tanesi. T9000, Triple Cooling adındaki bir teknolojiye sahip ve Samsung'a göre iki kompresörünün yardımıyla nem seviyesini koruyabiliyor, böylece yiyecekleri taze tutuyor. Ancak bu özellikler diğer önde gelen buzdolaplarında da var. T9000'daki kimsenin işine yaramayacak özellikler arasında ise büyük bir LCD dokunmatik ekran, takvim, hava durumu uygulaması ve hatta Evernote not alma uygulaması var. Buzdolabı, bir bebek izleyicisine bağlanıp mutfaktan bebeğinizi izlemenize de izin veriyor. Hatta bebeğinizi duymanız bile mümkün.


4.000 dolarlık bu buzdolabının, aynı işleri telefonumuz veya tabletimizle yapmak varken işlerinizi gerçekten kolaylaştırıp kolaylaştırmayacağı bizce oldukça tartışmalı.

Tüm Konu: Böyle bir buzdolabına ihtiyacınız var mı?

Resimlerle: CES 2013: Yeni Ürünler, Yeni Trendler

Kaynak: www.chip.com.tr