Browster 2.0 free.

viking20
15-08-2007, 22:59   |  #1  
viking20 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

Browster 2.0 free,1.3MB

bu 750kb boyundaki eklenti sayesinde hangi linkin altinda ne yatiyor görürsünüz, diyelim ki google'dan birsey arattirdiniz, birsürü sonuc, hepsine tek tek tiklamak zaman kaybi, hele bir de internetiniz yavas ise..tam bir ölüm.. bu kücük eklenti sayesinde bu eziyete son!!!mouse'unuzu link'in üzerine getirin, eklentinin simgesi cikar, simdi o simgenin üzerine gidin, iste o sayfa aninda karsinizda, hem de beklemeden, internet hiziniz ne olursa olsun!!!ayrica önizleme sayfasi üzerinde yukari asagi hareket edebilir, icindeki linklere tiklayabilirsiniz..sizlere programi kullanip bana tesekkür etmek icin bir sebep daha söylüyorum, mesela www'de geziyorsunuz, bir linke tiklayacaksiniz, ama baglantiniz yavas veya forum cok yogun ve sayfalar yavas aciliyor ..unutun o derdi!!!sayfa üzerindeki hangi linkte ne var aninda karsinizda...eger yazdıklarımdan bişey anlamayan biri çıkarsa programı kursuun ve kurduktan songa google de bi arama yapsın. çıkan linklerin basında şimşek işareti var. link e tıklamadan mausu şimşek in üzerine getirince link e tıklamadan ve beklemeden sayfa anında otomatikmen gözüküyor.
(alıntı)
--
Browster arama programı ile bulunan sonuçların önizlemesini görebiliyorsunuz. ARama
sonuçlarında site önizleme resminin üzerine fareyi getirdiğinizde site hakkında bilgi ve önizleme bilgileri çıkıyor. Browster aracı Google, Yahoo, AltaVista ve MSN ile uyumlu.
---
(bilgi için)

---
edit1:: adresini kullanmayın KİS trojan uyarısı verdi bende.
edit2:Browster 2.0.3  April 18th, 2007

---
[for Firefox]
Cooliris Previews v2.4.2

---
Opera için de böyle bir eklenti varmı bilmiyorum?bilen varsa söylesin,turu tamamlıyalım:)

Son Düzenleme: viking20 ~ 15 Ağustos 2007 23:57
kingcobra33
15-08-2007, 23:25   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
67 mesaj

Paylaşımın için teşekkürler.Firefox kullanıyorum ve cooliris adlı eklenti de aynı işi görüyor.
Gayet kullanışlı.Anlaşılan IE yine Firefox tan (ç)alıntı yapmış.:)İyi akşamlar.

enthi
16-08-2007, 00:35   |  #3  
Yıllanmış Üye
159 mesaj

öncelikle paylaşım için teşekkürler.
daha sonra ben de firefox kullanıyorum vede ilkin browsteri firefoksta vede geçen yıl kullandım vede herkese tavsiye ederim.

Quad-Core
16-08-2007, 00:37   |  #4  
Yıllanmış Üye
844 mesaj

teşekkürler

Son Düzenleme: Quad-Core ~ 16 Ağustos 2007 00:37
memomuco
16-08-2007, 09:34   |  #5  
Üye
69 mesaj

Burayı okuduktan sonra, Mozilla Firefox'da, Cooliris Previews eklentisini kurdum, gerçekten güzel ve kullanışlı bir eklenti...

BozanlıHarun
22-08-2007, 17:18   |  #6  
Üye
78 mesaj

paylaşımın için teşekkürler çok güzel bir program herkese tavsiye ederim