BsPlayer 2.50 Ücretsiz

byserkann
26-10-2009, 10:28   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
84 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Şub 2009

TANITIM / INTRODUCTION


BSPlayer başarılı bir medya oynatıcı programıdır. Windows medya oynatıcısına güzel bir alternatif olabilecek bu program, artık benzerlerinden çok daha hızlı ve profesyonel. Program tüm çözücüleri etkin biçimde kullanabiliyor, alt yazı desteği ve çoklu hoparlör kipi ile de DVD dahil tüm medya biçimlerini okuyabiliyor. Kullanımda veya innDirilmekte olan dosyaları da oynatabilen bu program, Winamp eklentilerini de kullanabiliyor.

Programın ayrıntılı özellikleri :

# Tüm beğenilen medya biçimleri desteği
# Matroska ve OGG gibi yeni biçimleri, alt yazıları ve çoklu ses medyalarını da destekleme
# Özel tarama ayarları
# Çoklu ses medyaları arasında geçiş yapabilme
# Tüm alt yazı biçimlerini, tamamen özelleştirilebilir olarak destekleme
# Çoklu alt yazılar ile çalışabilme
# Hızlı ileri ve geri alma seçenekleri
# Pencere atlayabilme
# Sık Kullanılanlar desteği
# DVD bölümleri desteği
# Ekolayzer desteği
# Çoklu dil desteği ( Türkçe de destekleniyor ve programın dahili Türkçe desteği innDir.com editörlerinden bosluk tarafından hazırlanmıştır, ancak program 1.40 sürümünden itibaren üretici tarafından REKLAMLI hale getirildiği için bosluk tarafından ek bir çeviri yapılmayacaktır. Editörün notu da bilgisayarımıza reklam yazılımı getirttiği için düşürülmüştür )
# Temalar desteği
# Özelleştirilebilir taraf oranları
# WinLIRC desteği
# Oldukça kolay kullanımlı ve özelleştirilebilir kısayol tuşları
# Winamp DSP Eklentileri desteği
# Komut satırı desteği
# Tamamlanmamış AVI veya kilitli dosyaları da oynatabilme ( Hala kaydedilmesi devam eden veya yürütmede olan dosyaları da oynatabilir )
# BSI ve INI dosyaları desteği
# Dinamik DirectShow filtreleri desteği ile verileri direkt olarak CD veya DVD üzerine kaydedebilme
# Eklenti desteği

Not : Programın bu sürümü ADWARE yani reklamlı olarak geliyor. Yakalama aygıtları desteği, Dahili alt yazı düzenleyicisi, özelleştirilebilir ekolayzer, Video yakalama, geliştirilmiş VMR 9 desteği, ağ tamponlaması ve teknik destek için, programın Pro sürümünü üretici sitesinden 29.90€ karşılığında satın almanız gerekiyor. Programın alternatif ve tamamen Türkçe/Ücretsiz olarak gelen bir benzeri olan Media Player Classic yazılımına da göz atmanızı öneririz.

Kaynak:inndir.com


Reviewed by:  CNET staff  on  November 06, 2008

Several years ago, BS.Player used to be one of the better multicodec free video playback applications around. It then started to be bundled with adware, popularity dropped, and other programs took up its slack. BS.Player returns now with a free version, a new interface, and new jukebox capabilities for video and audio.

The interface loads as a refurbished skin of the original dashboard, and you can even reskin the it back to its original look. Track name, length, and time elapsed are front and center, and clicking on various features, such as the elapsed time, cycles through display options. Note that the Menu tab is hidden until you mouse over it. Player controls live at the bottom, and a tab of gray options on the right expands to reveal further options for Video, DVD, Audio, Radio, and TV playback. Three circles marked ML, PL, and EQ toggle the detached Media Library, Playlist, and Equalizer panes.

The installation process checks your system for missing codecs, although you have to opt out of a BS.Player toolbar. We had no issues drag-drop-and-playing various Real, Quicktime, AVI, WMV, and MPEG-formatted videos. Also note that the new Media Library window owes much to iTunes. There's not much you can do about that, since the included skins only change the look of the dashboard. BS.Player lacks modern ancillary media functions such as seeking out album art, but you can configure ID3 tags natively. If you're feeling nostalgic for a stable media player with a familiar name but updated look and features, you can be bullish on BS.Player.
Publisher's description
From Webteh :

BS.Player is a Windows based multimedia player that plays all types of media files (AVI / MPG / ASF / WMV / WAV / AVCHD / FLV YouTube videos / MP3) and specializes in video and DivX playback. Main features: display subtitles, support custom subtitles position, color, font, transparency, supported formats: MicroDVD, subviewer, SubRip; fully skinnable - any shape, transparent skins; resizable movie window; multilingual, drag & drop support; command line support; pan-scan and custom pan-scan option; custom aspect ratios; playlist support; resolution changing; frame capture; AVI files with more than 2 audio streams supported (multi-language); support for OGM files, including more then 2 audio/video tracks, supports embedded subtitles/chapters; external audio file supported; S/PDIF output supported for AC3 files.

What's new in this version:
Version 2.50 has EVR aspect ratio fixes. Also fixed subtitle positioning with new subtitle parser/renderer. Fixed playback of YouTube videos.Dosya Türü / File Extension: RAR,7Z
Dosya Boyutu / File Size: 13 MB
Dosya Şifresi / File Pass: Yok / None
Antivirüs Tarama / Antivirüs Dedect: Avast,Avira Antivir 9.0

Normal Kurulum(Setup ile Kurulum)
[quote]http://rapidshare.com/files/298049383/bsplayer250_1016_setup.rar.html[/quote]

Katılımsız Kurulum(Otomatik Kurar)
[quote]http://rapidshare.com/files/298050208/bsplayer2501016_katilimsiz.rar.html[/quote]

Addons(Nlite Benzeri Programlara Ekleme)
[quote]http://rapidshare.com/files/298046779/BsPlayer250_senarium_Addons.7z.html[/quote]

zrgnlr04
26-10-2009, 11:15   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
977 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Nis 2009

güzel paylaşım teşekkür ederiz.İhtiyacı olana duyurulur.Anasayfasında PRO.sürümü:
Number of licenses : 1
Total amount : 29.9 EUR
der,yani paralı.Siz ltf.üstünüze alınmayın,Hacker'ların çok kullandıkları bir araçtır(bir ara rağbet çok fazla old.için),onuda yeri gelmişken belirtelim.Zamanında ne zaman el atsam 3-4 trojan misafir beraberinde gelmiştir(bilgi yeni değildir,zaten çok kimse bunu bilir).Şimdiki durumu bilmiyorum.

Son Düzenleme: zrgnlr04 ~ 26 Ekim 2009 11:27
_hEro
26-10-2009, 20:47   |  #3  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,428 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Tem 2009

yaşasın klite kodek paketi ve beraberinde gelen media player classic :)