Bu sistemi alıyorum

Kapalı Hesap (203561)
28-07-2012, 20:13   |  #51  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 136
4,310 mesaj
Alıntı: ThekT0niC  

Sonuçta oda internetten alışveriş gibi bişi oluyo,babamla bilgisayarcılar konuştu.2 si arasından birini seçmem lağzım.

İlk konuştuğum bilgisayarcı çok lağbali ve terbiyesiz biriydi,iyi sistem istedim.Her oyun ufak kasar,kasmama garantisi veremem.Ayrıca o kadar süper sistem isteme,uçacakmısın dedi.

O kadar imkan sunup da hala beğenmiyorsan git al istediğin yerden. Hatta alacak mıısn o bile inandırıcı gelmemeye başladı.

Baban niye güvenmesin ildeki VatanPC'ye. O zaman Bim'den Kipa'dan falan da bir şey almayın marketten alın sonuçta aynı şey.

Kara Şövalye
28-07-2012, 20:16   |  #52  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 53
1,960 mesaj

Mersin'desiniz ve orada Vatan var, yarın gidip bakın oraya. İstediğiniz gibi bir şeyler toplanır ve yine diyorum ne kadar iyi olursa olsun oyunda sorun yaşayabilrsiniz bunlar normal şeylerdir. (Oyunun optimizasyonundan kaynaklıdır.) Ellerinde olmayan parçaları da getirip getiremeyeceklerini sorarsınız. Olmadı yakın değerlerde bi' ekran kartı alırsınız olur biter her türlü sizi uzun bir süre götürecektir diğerleri de merak etmeyin.

ThekT0niC
28-07-2012, 20:17   |  #53  
ThekT0niC avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 21
1,194 mesaj
Alıntı: son_goku  
 O kadar imkan sunup da hala beğenmiyorsan git al istediğin yerden. Hatta alacak mıısn o bile inandırıcı gelmemeye başladı.

Baban niye güvenmesin ildeki VatanPC'ye. O zaman Bim'den Kipa'dan falan da bir şey almayın marketten alın sonuçta aynı şey.

Alınca foto çeker atarım.Demek  tam güven sağlayamamışım.

Ayrıca,ailem kredi kartlarını iptal etti.Tek seferdede ödeyemiyoruz,şu anlık 2.5 milyar para yok.

Tek çare tanıdık bilgisayarcılara kalıyor.İnşallah Güzel bir canavara sahip olurum.

Son Düzenleme: ThekT0niC ~ 28 Temmuz 2012 20:19
Kapalı Hesap (203561)
28-07-2012, 20:22   |  #54  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 136
4,310 mesaj
Alıntı: ThekT0niC  
 Alınca foto çeker atarım.Demek  tam güven sağlayamamışım.

Ayrıca,ailem kredi kartlarını iptal etti.Tek seferdede ödeyemiyoruz,şu anlık 2.5 milyar para yok.

Tek çare tanıdık bilgisayarcılara kalıyor.İnşallah Güzel bir canavara sahip olurum.

O zaman yapacak bir şey yok. Kaç defa sistem toplama ile ilgili konu açtın, bu sistemi alıyorum diye açtın gene de alamıyorsan gerek yok başka konu açmana. Elinde olmayan bir şey de olsa.