Bu Sorunu çözecek kimse Yokmu? Microsoft Visul C+

SOULDEMON
14-08-2008, 20:50   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Merahaba işletim sistemim windows xp pro sp2 512 ram ve 2,66 mhz. Benım sorunum bir sabah geldiğimde yüklü 2 yazıcımın durduk yere kaybolması ile ilgili. Denetim Masasından Yazıcı ekle dediğimde YAZICI KUYRUKLAMA HİZMETİ calışmıyor hata iletisi. Hizmetler sekmesine gittimde yazdırma biriktiricisi durmuş devre dışı, otomatik manuel calıstırmama ragmen 1 süre sonunda tekrar devre dısı, Ayrıca Yönetimsel Arçalar- Hziemetler- sekmesinde Uzak Yordam Çağrısı RPC de Hata iletisi alıyorum.

Neler yaptım? : Hizmetler sekmesinde yazdırma biriktiricisini manuel calıstırdım otomatık yemedı, system32 dizinin altındaki spoolsv.exe dosyasının adını değiştirdim oldspool yaptım yenisini expanded komutu ile xp cdsinden system32 nin altına kopyaladım yenıden baslattım ama sorun aynı geri yukleme yapamıyorum oda ayrı bir dert görüş ve önerileriniz bekliyorum. Bu sorunu çözecek kimse yokmu Cevap alamıyorum ?? Bildiğiniz Başka bir yol varsa lütfen paylaşırmısınız !

İlginiz için telekkür ederim.

01apachi
14-08-2008, 20:55   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,618 mesaj

program ekle kaldırdan yazıcılarınızı kaldırın sonra bilgisayarı kapatın "yeniden başlat demeyin" sonra açın tekrar yükleyin..  soruda yazdıklarına göre benden daha ii biliyorsun ama..
:( bildiğim yol bu..
*saygılar*

01apachi
14-08-2008, 21:13   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,618 mesaj

olmazsa, farklı bir oturum daha açıp orada yapmayı deneyin..

Osgn
14-08-2008, 21:56   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
349 mesaj

Microsoft Visual C++ ne alaka?