bu survivor iyice psikolojimi bozdu yeminle

cem_batum
31-03-2016, 06:06   |  #1  
cem_batum avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 7
42 mesaj

rüyalarıma giriyor artık. güya survivor'a katılmışım ödül kazanıyoruz ödül de patates kızartması. güya ben tek başıma yarışıyorum diğerlerinin hepsi bir takım olmuşlar ben bireysele dönmüşüm ama kazandığımız yemek ödülünü herkes yiyor artık nasıl oluyorsa. ben yemeğimi aldım önüme bağdaş kurdum yerde yiyorum semih beni uyardı dal daşşak yemek yenmez dedi ben de gittim oradan geniş yapraklı bir bitkiden en büyük yaprağı koparıp getirdim şortumun üstüne koydum yemeğin tabağını da üzerine koydum ama çözüm olmadı, yine oradan konuşuyorlar yine üzerini kapatamadın falan diye çıkıştılar. ne hikmetse siz de aynı şekilde yiyorsunuz demek aklıma hiç gelmiyor. en sonunda onları siklememeye başladım. damla geldi yanıma başladı bana nasıl yiyeceğimi tarif etmeye. yemek soğudu bu arada. yeter artık dedim bağırdım o arada semih ayaklandı işaret parmağını bana doğru sallayarak sana bu milletin değerlerini öğreteceğim diye bağırmaya başladı. acun müdahale etti yemeği yiyemeden uyandım. hayırdır işalla.

M3ric
31-03-2016, 07:49   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
385 mesaj

Benim gibi yapip seyretmeyebilirsin. acun yaratiginin igrenc programlari zaten son derece kalitesiz, bilerek niye kendine eziyet ediyorsun ki. misafirlikte denk gelsem bile oda degistiriyorum. hic umrumda olmaz birileri cebini dolduracak diye abuk subuk, anlamsiz program diyecegim ama dilim varmiyor iste neyse seyretmeye niyetim yok.

ikincielesyaspotcu
01-04-2016, 00:56   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Yorganı ört yatmaya devam et kardeşim :)