Bu uygulama hayat kurtarıyor

CHIP Online
16-01-2013, 16:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Andorid için gelen bu uygulama, "ölmek üzere olan" cebinize son bir "söz hakkı" tanıyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/bu- ... rtariyor_38091.html

Resimlerle: En iyi 22 Android telefon!

Uygulamalarla nefes aldığımız şu günlerde, her gün yüzlerce hatta kimi zaman binlerce uygulama ile karşılaşmamız işten bile değil. Birçok farklı kaynak tarafından üretilen uygulamalara bir yenisi daha, bu sefer Android tarafından eklendi.


"Last Message" yani son mesaj ismini taşıyan uygulama, aslında ismiyle bir hayli uyumlu... Telefonunuzun şarjı bitmek üzereyken ve kapanmasına az bir süre kala, elektronik posta, Facebook ya da Twitter üzerinden mesaj atmamıza imkan tanıyan uygulama, aslında bir anlamda büyük bir önlem. Uygulamanın üretiminin ardında yatan temel mantık, günümüz akıllı telefonlarının kısa pil ömürleri. Last Message sayesinde, kendi yaptığımız ayarlar çerçevesinde, telefonumuzun pil seviyesi belirli bir noktaya geldiğini zaman, listeden seçtiğimiz kişi ya da kişilere durumumuz ile ilgili otomatik mesaj gönderilmesini sağlayabiliyoruz. Bu sayede yakın çevremizdeki insanlar, en azından pilimizin bittiğini öğrenebiliyorlar.


Android cihazlar için üretilmiş olan uygulama,&lt;span style="text-decoration: underline;"> Play Store üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde temin edilebiliyor.</span>

Tüm Konu: Bu uygulama hayat kurtarıyor

Resimlerle: En iyi 22 Android telefon!

Kaynak: www.chip.com.tr