BullGuard kullananlar buraya

Quad-Core
27-07-2007, 23:51   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
844 mesaj

merhaba arkadaşlar 2 gündür BullGuard kullanıyorum
KorsanNetTeam arkadaşımızın forumdaki yazısı üzere kullanmaya basladım vede çok memlunum fakat tarama yaparken
tarama ekranındaki atlanan sayısı 135 oluyor ben bu atlananları nasıl taratırımm teşekküerler

Banned
28-07-2007, 00:52   |  #2  
Banlandı
1,098 mesaj

Boşver bullguardı falan Norton 360 yükle.. Norton kendisi virüs deme yükle pc'yi hiç kasmadığını garanti ederim..

ExCeLLiuM
28-07-2007, 01:55   |  #3  
ExCeLLiuM avatarı
Yıllanmış Üye
1,149 mesaj

arkadaşım, o atlanan dosyalar o an sistem ya da başka bir program tarafından kullanılan dosyalardır. Tahminimce bunu bütün antivirüsler yapar. Belki onlar söylemiyor atladığını. Bullguard'ın önerisi ve tüm antivirüs programlarının önerdiği gibi, çalışan uygulamları kapatıp taramanın yapılmasıdır. Atlamanın bir sebebi de o dosyaların parola korumalı olması da olabilir.

Ancak atlanılan dosyalar her zaman olacaktır. Bundan korkma. Zaten bullguard zararlı bir yazılımın çalışmasına engel olmaktadır. Bu nedenle çalışan programlar içerisinde zararlı bir program olmayacağından doalyı, atlanan dosyaların virüslü olma ihtimali çok azdır. Yani kafana takmamanı öneririm.

45 gündür kullanıyorum ve ilk kez bu kadar uzun bir süredir sistemimde bir sorun olmadı ve format atmaya mecbur kalmadım. Limiti bitene kadar kullanacağım ve bir sorunla karşılaşmazsam ve bana vemiş olduğu güveni sarsmazsa satın alacağım.

Quad-Core
28-07-2007, 12:48   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
844 mesaj

çok sagol KorsanNetTeam kardeşş

Quad-Core
28-07-2007, 13:21   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
844 mesaj
Morgue
Boşver bullguardı falan Norton 360 yükle.. Norton kendisi virüs deme yükle pc'yi hiç kasmadığını garanti ederim..
norton mu hemde pcyi kasmadan çalıscak
bence nortonun doğasında var pc kasmakk
bence senin pcnin özellikleri çok yüksek olduğu için senin makineyi kasmıyorr

Son Düzenleme: Quad-Core ~ 28 Temmuz 2007 13:22
black_flood
28-07-2007, 15:43   |  #6  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

bencede norton mks'den sonra ençok kasan 2.yazılım.ayrıca bulguardı vistada kullanmamanızı tavsiye ederim bellek taşmasına sebebiyet vererek security riskine sebebiyet veriyor şuan için sadece kaspersky ve avast bu security sorununa sebebiyet olmuyor.pandanın bile yeni çıkacak 2008 sürümünün sadece lite sürümünde sorun yok diğer bütün yazılımlarda aynı sorun var kurunca svc hostlar tavan yapıyor sistem tam 12 dakikada toparlanıyor ama hostların 2 tanesi herdaim cpuyu kullanıyor.bulguardıda dün deneme şansım oldu aynı sorun ondada mevcut hostların bellek taşmasına sebep oluyor.kaldırdım şuanda 2008 lite panda var sorun yok.kasperide kuramadım birdaha çünkü hostlar zarar görmüş durumda bellek taşması nedeni ile.format atacak kadar sistem sorunlu değil şuan sorun olursa o zaman formatlayacağım.

mouse
07-08-2007, 10:54   |  #7  
Üye
75 mesaj

bence pc'ye göre değişir bende pek sorun olmuyor ama XP altında kullanıyorum. bullguard oldukça iyi bir antivirus + destek anayışları mükemmel

ExCeLLiuM
08-08-2007, 02:21   |  #8  
ExCeLLiuM avatarı
Yıllanmış Üye
1,149 mesaj

destek konusunada katılıyorum. Düzeltilemeyen bir sorun bulmuştu. rapor göndermemi önerdi ve dediği gibi raporu yolladım. yarım saat geçmeden bir e-mail geldi ve o zararlı için bir açıklama, ardından registry de bazı ayar tavsiyeleri ve de sıkıştırılmış bir reg dosyası gönderildi. Destek konusunda da iyiler. Ancak tabi ingilizce. Türkçe değil.

Quad-Core
08-08-2007, 13:16   |  #9  
OP Yıllanmış Üye
844 mesaj
KorsanNetTeam
destek konusunada katılıyorum. Düzeltilemeyen bir sorun bulmuştu. rapor göndermemi önerdi ve dediği gibi raporu yolladım. yarım saat geçmeden bir e-mail geldi ve o zararlı için bir açıklama, ardından registry de bazı ayar tavsiyeleri ve de sıkıştırılmış bir reg dosyası gönderildi. Destek konusunda da iyiler. Ancak tabi ingilizce. Türkçe değil.
evet haklısın bullguar ın teknik hizmeti çok büyük

Z1mBaBwE
08-08-2007, 13:43   |  #10  
Yıllanmış Üye
2,674 mesaj

kaspersky 1 numara

maliko
21-08-2007, 14:08   |  #11  
Taze Üye
3 mesaj

arkadaslar neden Bitdefender denemiyorsunuz benim bildigim kadar bullguardi`da yapan ayni firma ne kasar ne üzer bu kadar
kolay yawww