Büyük patlamaya 8 gün kaldı

SaGoPa KaJMeR.
03-09-2008, 23:47   |  #51  
SaGoPa KaJMeR. avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,547 mesaj
ghost_blogcu
kusura bakmayın yaa ben ikinci sayfadaki yazıyı öylesine yazmıştım özür dilerim.hakkınızı helal
Farkında olman güzel birşey benden  Helal olsun.   

Son Düzenleme: SaGoPa KaJMeR. ~ 03 Eylül 2008 23:47
_Neo_
03-09-2008, 23:56   |  #52  
_Neo_ avatarı
Yıllanmış Üye
806 mesaj

Sabırsızlıkla beklediğim bir gün,İnsanlık için yararlı şeylerin bu deneyle birlikte gerçekleşeceğine inanıyorum.Orda bu deneyde olan Tüm Türk bilim adamları  başarılı olmalarını umuyorum.Hiç bir sorun yaşanmayacak,abartılmasın.

Bunda olmazsa ki olmayacak bir kaç yıl içinde milyonlarca yıl once dinazorların soyunu tukettıgı one surulen gok tası carpma ihtimali var o gun görüşmek üzere esen kalın xd

athalwolfa
04-09-2008, 08:29   |  #53  
Yeni Üye
27 mesaj

Okullar 8 inde açılıyo farketmez sadece 2 gün gidiyoz :P

BBB
04-09-2008, 13:50   |  #54  
Üye
99 mesaj
minnoş_97
Yaw bbunun acaba ne yararları olacak diye düşünüyorum.ama öyle bi patlama olmaz.olsa adamlar yapmaz(BKZ. 1. kendileri ölür(Tabi marsa girmiyorlarsa)AYrıca arkadaşlar gerçekten bir patlama olsa ayda gider(Yannız en ufak patlamada deprem olabilir buna dikkat edelim xD)
Cok cok az bir olasilik gerceklesecek olup da kara delik gerceklesecek olursa degil mars günes sistemi icinde bulundugumuz galaksiden ardina bile bakmadan isik hiziyla yola cikmis olsa bile kolay kolay etkilenmeden kacabilecek hic bir sey olamayacaktir.

Unutmayin ki karadeliklerden isik bile kacamiyor. Yani olaydan bir süre önceki varligimiza dair görüntümüz bile aninda sogruldugundan bu andaki varligimizin delili bile kalmayacak. Deli

SaGoPa KaJMeR.
04-09-2008, 13:55   |  #55  
SaGoPa KaJMeR. avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,547 mesaj

O an Geldiginde kacıcak yerimiz olmucak yerin altınada saklansak sonuc yinede gine  Ölürüz.