c# Basit Bir Çift Operant Örneği Çok Kullanışlı...

ediptufekciler
02-12-2012, 17:32   |  #1  
ediptufekciler avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 6
30 mesaj

[ Tüm kodu seç ] [ Yeni Pencerede Göster ]
#region private string mesajBaslik; string mesajAciklama; string mesajOkuma; #endregion #region public public string MesajBaslik { get { return mesajBaslik; } set { mesajBaslik = value; } } public string MesajAciklama { get { return mesajAciklama; } set { mesajAciklama = value; } } public string MesajOkuma { get { return mesajOkuma; } set { mesajOkuma = value; } } #endregion #region Methods public MesajListele(string mesajBaslik, string mesajAciklama, int mesajOkuma) this.mesajBaslik = mesajBaslik; this.mesajAciklama = mesajAciklama; this.mesajOkuma = (mesajOkuma == 1) ? "Okundu" : "Okunmadı"; #endregion
Db Den  Gelen Veri 0 'sa Okunmadı 1 'se Okundu Olarak Bize Gösterilecek if() else() Gerek Duymadan kısa yolla kontrol edebiliyoruz..

Kapalı Hesap (153535)
02-12-2012, 18:51   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 27
2,297 mesaj

Kodları proje olarak da paylaşabilirsen çok iyi olucak.ADO.NET kullanarak yazdığın bir ASP.NET projesi vardı onu da paylaşabilirsen iyi olur kısa zamanda.

ediptufekciler
02-12-2012, 21:26   |  #3  
ediptufekciler avatarı
OP Yeni Üye
30 mesaj

Hangi Projeleri MasumKısa Zamanda Bir Proje Paylaşıcam Bayilik Sistemi Olarak . halen calışması sürüyor ay sonu bitmiş olur ...

Son Düzenleme: ediptufekciler ~ 03 Aralık 2012 14:37
Kapalı Hesap (153535)
05-12-2012, 14:39   |  #4  
Kapalı Hesap
2,297 mesaj
Alıntı: ediptufekciler  
Hangi Projeleri MasumKısa Zamanda Bir Proje Paylaşıcam Bayilik Sistemi Olarak . halen calışması sürüyor ay sonu bitmiş olur ...

Bunu https://www.chip.com.tr/forum/mss ... cedure_t254408.html diyorum.

ediptufekciler
06-12-2012, 18:47   |  #5  
ediptufekciler avatarı
OP Yeni Üye
30 mesaj

unutuyorum kusura bakma yoğunluktan cok eski bir proje bu ras gele deneme amaclı yapmıştım ama içinde yok yok her türlü procedure gridview A-Z kullandım kullanılmayan kısmı kalmadı gibi üye girişi üye yetkilendirme  var procedure olarak artı hobi ekle checbox lardan gelen tek tek gelen değeri satır satır olarak yazması dbye artı bir anket sistemi olarak başladım sonra bıkratım görsellik tuvalet kağıdı gibidir üzerinde biraz görsellik olarak oynanırsa değişkiklikle cok güzel anket sistemi olur 

incelemesi sizden ..Oha!

http://www.grupyorum.biz/Ileri/EdipTufekciler.rar

Son Düzenleme: ediptufekciler ~ 07 Aralık 2012 00:06
Kapalı Hesap (153535)
07-12-2012, 10:01   |  #6  
Kapalı Hesap
2,297 mesaj
Alıntı: ediptufekciler  
unutuyorum kusura bakma yoğunluktan cok eski bir proje bu ras gele deneme amaclı yapmıştım ama içinde yok yok her türlü procedure gridview A-Z kullandım kullanılmayan kısmı kalmadı gibi üye girişi üye yetkilendirme  var procedure olarak artı hobi ekle checbox lardan gelen tek tek gelen değeri satır satır olarak yazması dbye artı bir anket sistemi olarak başladım sonra bıkratım görsellik tuvalet kağıdı gibidir üzerinde biraz görsellik olarak oynanırsa değişkiklikle cok güzel anket sistemi olur 

incelemesi sizden ..Oha!

http://www.grupyorum.biz/Ileri/EdipTufekciler.rar

Şifre soruyor dosyayı açamıyorum.