cafe usb engelleyiciyi kıracak &100 çalışıyor prog

halahi_47
12-03-2009, 22:16   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
11 mesaj

arkadaşlar kimi cafeler engelleyici kullanıyorlar bunu kıracak programlar var pşyasa sizde varsa paylaşın lütfen....!!! sanki babalarının film ve dizileri atmak için para istiyorlar ....yarıdım   help..........Kızgın

halahi_47
13-03-2009, 13:17   |  #2  
OP Taze Üye
11 mesaj

yardım edecek Bir Allahın kulu yokmu???

kermenn
13-03-2009, 13:25   |  #3  
Yıllanmış Üye
246 mesaj

heralde yani para isteyecekler babalarının hayrınamı calışıyorlar okadar parayı babalarının hayrınamı yatırmışlar.... 30 dak. parası verip adamın emegini nie calacaksın ondan sonra gittim işte şu cafe yi somurdum deyip hava atacaksın..... senin yaptını yapan insanlar cıktı ama cok kötu ettim adam harici hdd ile gelmiş bana sormadan goturuyo btun arşivi bende uzaktan kontrolden girip harici hdd indeki butun benden aldıkları yada almadıkları butun dosyaları sildim ondan sonra gelip bana isyan ediyo benim butun dosyalarım gitti felan sen benim dosyalarımı calarken sıkıntı yok ben senin dosyalarına saldırınca suclu oluorum herşey karşılıklı arkadaşım adam olun efendi olun........

halahi_47
15-03-2009, 12:08   |  #4  
OP Taze Üye
11 mesaj

kimi cafelerde işe yarıyan bir program bir ptogram ama ben bunun farklı versiyonunu yani farklı türde ki ni  arıyorum varsa paylaşın arkadaşlar YAŞASIN özgürlük yaşasın cafelerden beleş  film yürütme
bu program :)

Banned
15-03-2009, 12:26   |  #5  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
934 mesaj
kermenn
heralde yani para isteyecekler babalarının hayrınamı calışıyorlar okadar parayı babalarının hayrınamı yatırmışlar.... 30 dak. parası verip adamın emegini nie calacaksın ondan sonra gittim işte şu cafe yi somurdum deyip hava atacaksın..... senin yaptını yapan insanlar cıktı ama cok kötu ettim adam harici hdd ile gelmiş bana sormadan goturuyo btun arşivi bende uzaktan kontrolden girip harici hdd indeki butun benden aldıkları yada almadıkları butun dosyaları sildim ondan sonra gelip bana isyan ediyo benim butun dosyalarım gitti felan sen benim dosyalarımı calarken sıkıntı yok ben senin dosyalarına saldırınca suclu oluorum herşey karşılıklı arkadaşım adam olun efendi olun........
sizin emeğinizi yesinler sen vizyondaki filmleri illegal olarak indir telif haklarını hiçe say sonra emeğim de ah bu ttelekom dada polistede iş yok ki o filmleri burnnuzdan getirsinler bu ülkede yasalar uygulansa 1 tane film için yedi sülalenin malını satman gerekirdi
milyonlarca dolar harcanıp yapılmış emek verilmiş bir filmi çalıp sonrada emek diyebilmek için herhalde insanın ar damarının çatlaması diil yok olması gerekiyorKızgın

samsamsa
21-03-2009, 23:17   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
677 mesaj

izmite gittiğimde benimde canımı sıkmıştı bu usb engelleyici .. ilk defa orda gördüm adamlar para için ne yapacaklarını şaşırmışlar .. flash bellekten arkadaşa bir yazı atacam 1 lira aldılar .. bir başka zaman internetten bir yazı indirdim flash diske atacam 1 lira daha .. 1 lira derken en az 10 tl gitti .. bu tür kafecileri kınıyorum .. birdahada gitmem ..