casper laptopta fan sorunu

kaankar
01-02-2010, 23:28   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
415 mesaj

arkadaslar casper laptopumda fan çalışmıyor.laptopu 2009 nisan ayında almıştım.2 ay önce yine bu sorundan servise yolladım.geldiğinde ise sorunun cpu fanının aşırı tozlanmasından kaynaklandığını söylediler.fan temizlenmiştir yazıyordu.ancak yine aynı sorun oluyor.ve laptopun bulunduğu ortamda tozlu değil.ve anlamadığım bir nokta da şu.bundan önce bir iki kere daha böyle oldu.fakat 3-4 gün fln laptopu açmadıktan sonra açmayı denedim fan çalıştı.eğer fan bozuksa nasıl oluyorda ara sıra çok güzel çalışıyor.sonra tekrar bozuluyor?ve asıl sormak istediğim bu sorunu nasıl düzeltebilirm(servise yollamanın dışında)?

İtacHi_
02-02-2010, 00:00   |  #2  
İtacHi_ avatarı
Yıllanmış Üye
1,894 mesaj

Servise yollama dışında uygulayacağınız her yol ürünün garanti dışı kalmasına neden olacatır.O yüzden garantiye göndermekten başka çareniz malesef yok.Ürününüzü yetkili servise teslim ederken sorununuzu belirtin.Casper yetkili servisleri bildiğim kadarıyla müşterisiyle ilgilenen yetkili servislerdir ...

kaankar
02-02-2010, 00:10   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
415 mesaj

neyse hocam yardımcı olduğun için teşekkürler.şu anda fan çalışıyor güzel.ama bi daha sorun olduğunda kesinlikle götüreceğim..